UFC 2010 - Moje filmiki!

sethcab

Shark Fights
Lightweight
Narazie tego mało, i ogólnie jakość do dupy + youtube mi wywaliło nute po 30 sekundach... no ale sama walka całkiem fajna wyszła. Przy okazji - wyzywam każdego z was na walke w UFC2010 online :D Jak ktoś chętny to piszcie na gadu 1598897 a jakoś się dogadamy.



Co do tego kanału: http://www.youtube.com/user/sethcabSTUDIO



Polecam przeczytać opis filmiku przed obejrzeniem bo za tą walką kryje się fajna historia. Jeżeli ktoś by chciał jakieś requesty czy coś to walcie śmiało, wszystko dla rockersów. Wpierdziele tam dużo walk z online w następnym tygodniu. Nie pisze żebyście subskrybowali i komentowali (nie piszę przynajmniej tutaj ]:->) bo sam nie lubie jak ktoś tak robic - jak chcecie to to zróbcie, jak nie to nie.
 
Ja mam bardziej widowiskowe walki :P no i co zauważyłem tutaj, to sporo machania mimo, że rywal dość daleko :P ale walczę swoimi stworzonymi zawodnikami z trybu kariery, dziara na plecach "P O L S K A" musi być :D Ale nie połączony Xbox z netem...Nagrałem jedynie kończeń parę na telefon i fajnych nokautów ;)



Na początku myślałem, że wogle poddac nie można, przede wszystkim trzeba zmęczyc rywala trochę. Tu jak widac GSP był nieco wyczerpany, a Fitch jeszcze dość nieźle się trzymał, no i wyszło i tak chyba jedno z bardziej skutecznych poddań w grze :)



Pozdrawiam grających ;)
 
Sporo machania to fakt, ale to nie jest takie machanie na "pałę". Często takie sierpy wchodzą jak przeciwnik podbija w moją stronę i wtedy jest instant knockdown no a nie oszukujmy się w tej walce w stójce nie czułem się zbyt pewnie przeciwko GSP. Jutro jeszcze wstawie filmik bo mi się cyfrówka rozładowała jak efektywnie wykorzystać gumową gardę, bodajże Kendall Grove vs Chael Sonnen :-)



Ogólnie to zjebałem max, bo nagrywając nie sprawdziłem najpierw ustawień w aparacie, a tam było standardowo ustawione na 480p, gdzie 720p odrazu obok >< Gdyby nie to że wyszła mi całkiem fajna walka to nagrałbym na nowo.
 
Gumową gardę to stosowałem, gdy leżał na mnie jakiś zapaśnik, którego ciężko było zdjąć z siebie, sędzia podnosił ;)



Mi się ostatni podobało jak Herringa obijałem w stójce, trochę po obaleniach w parterze, potem rozpaczliwie mnie obalił, pobroniłem się i założyłem trójkąt nogami i się poddał. Fajna sprawa, choć sam trójkąt był niedopięty jakiś wizualnie, nogą którą owinęłem szyję rywala była nad nogą, którą trójkąt zaciskałem, a nie pod, jakiś bug czy co...



W każdym razie UFC jest na tyle fajną sprawą, że oglądanie nieraz jest równie przyjemne co granie :D



Dla tych co lubią submission polecam potrenowac kolana na korpus, a także po obaleniu obijanie nieco korpusu właśnie, wtedy pasek spada diametralnie i udusić czy poddać dźwignią jest dużo prościej. Zależy przeciw komu, ale skuteczny armbar na Minotauro też mi wyszedł, choć dopiero, gdy początkowo Antonio był zamroczony po ciosie i mu łapę wyciągnąłem :)
 
No to standardowa taktyka to o czym mówisz :P Jak gram z gościem online albo z kumplem i zaczyna mi atakować korpus to już wiem że będzie sie czaił na suba. Co do gumowej z kompem to ona w ogóle overpowered jest, goście zamiast z niej wychodzić to się szarpią aż sędzia podniesie. Dwa razy w takiej gardzie gościa się poobija i potem w stójce dwa lepsze sierpy i jest goodnight.







Chciałbym wrzucić coś z online, bo tam są najlepsze walki ale ping mam dziś szalony ><
 
Powiedz mi jeszcze jak jest z onlinem w UFC?Działasz i działasz, a ktoś Ci pauzuje i nie możesz teoretycznie odejść od pada?Tak kolega o Fight Night opowiadal, ktoś w ten sposob czekal cierpliwie na szansę odwrocenia wyniku walki, gdy kolega np musialby juz wyjsc do wc ;)Kpina mam nadzieje, ze zrobili jakas opcję, ze nie mozna pauzowac lub na max iles tam minut, bo strasznie to odpycha od sprawiedliwej rozgrywki online.
 
W UFC2010 szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem pauzować, ale zapewne jest tak samo jak w 2009 = nie można. Po naciśnieciu start (mowa o 2009 bo w 2010 sie nie spotkałem z tym nawet) masz opcje Give Up, oraz Return to Game (a walka toczy się dalej).
 
Czyli nie ma pauzy i zanim nacisniesz Give up możesz nie zdążyć przed jakimś KO?



No to super sprawa, nie ma tego typu wałku:)
 
Nawet jak naciśniesz te Give Up, to przeciwnik dostaje przegraną a ty wygraną więc nie ratuje go to tak czy siak. Odpowiadając na pytanie - gra normalnie toczy się w tle.
 
Ja wygrana,gdy dam give up;)?



no i rozumiem, ze czyms trzeba zatwierdzic to..wiec uderzenie ktoras z konczyn za ktora klawisz odpowiada jest chyba niemozliwe?
 
http://www.youtube.com/user/xXkubbaXx też mam dwie walki jak chcecie to oglądajcie ;P
sethcab na jakiej konsoli grasz?
 
Kurde, oczywiście ty przegrana on wygrana :P Właczając te menu nie sterujesz zawodnikiem do czasu aż je wyłączysz.



Elercik - xbox.
 
Powiem szczere, że jeszcze nie próbowałem grać w wersję 2010 online - mocno różni się od 2009? Tam stoczyłem trochę walk, fajnie poddaje się osoby nastawione na Kickbokersie wymiany ;d
 
Back
Top