UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

Cain po 2.65 x 1500 wszedł,jedno obalenie a zrobiło robote.Dzięki za cyne @Puczi jeszcze raz,szkoda,że Frankie nie wszedł z obaleniami i ogólnie ,że tego nie wygrał.
Drugiego starcie Aldo z Conorem jakoś mało mnie elektryzuje.
 
Cain po 2.65 x 1500 wszedł,jedno obalenie a zrobiło robote.Dzięki za cyne @Puczi jeszcze raz,szkoda,że Frankie nie wszedł z obaleniami i ogólnie ,że tego nie wygrał.
Drugiego starcie Aldo z Conorem jakoś mało mnie elektryzuje.

Jedno obalenie od fortuny @_@ O ile poprzednie gale rozjebałem, tak ta rozjebała mnie. Szału nie ma. Jeżeli Zingano przegrywa z Peną, Hendricks z Gastelumami, a nieśmiertelny Diego Sanchez pada znokautowany przez wacianego Lauzona, to pora przerzucić się na bierki.
 
rozumiem, że rozpaczacie po przegranych? Ja na lekkim plusie +60zł, ale grałem na pewniaki i za niskie stawki.
 
"Moje na weekend:
Aldo singiel. Takie przeczucie że zabije tym razem. Grubo
RDA+ TJ+Brooks + Mousasi AKO 3,07
Hunciwo + Choi AKO 2,67
TJ + JonJ + Zingano AKO 2,79
RDA under 3,5
Aldo under 4,5 + Caine

Zastanawiam się nad JJ. No i oczywiście czekam z hajsiwem za kuponem Kirasa bo warto z nim grać. Nieskromnie napiszę."


Tylko Aśka i Aldo i RDA under weszło. Wszystkie taśmy w łeb. Generalnie delikatny +, na flachona zostało ale miało być pięknie. Caina z tymi obaleniami już nie zdążyłem zagrać niestety :(​
 
Back
Top