UFC 150

G

Guest

Guest
Main event:

JDS vs Overeem o pas, wygrany będzie walczym z Marcinem "El Testosteron" Najman

Karta główna (pay-per-view):

185 lbs.: Anderson Silva vs GSP
185 lbs.: Jon Bones Jones vs Kimbo Slice
170 lbs.: Fedor vs Cro Cop
155 lbs.: Mike Tyson vs Ariu "Andri" Gołota
 
Widać, że masz chłopie duże pojęcie o MMA, poza tym ze stworzyles całkowicie nierealną rozpiske większość zawodników których wymieniles po prostu nie ma kontraktu z UFC to chcesz do tego by Golota z Tysonem po 70 kilogamow, Fedor z Mirkiem po 77 a Jones - 85... No way bro!
 
3 post kolesia i z góry widać, że humorem ani inteligencją nie grzeszy. Dopiero co się jednego trola pozbyliśmy...
 
Pierwszy temat usunąłem, ten zostawie zamknięty licząc na to, że poprawne wnioski zostaną wyciągniętę.
 
ciekawe co za idiota załozyl sobie kolejne konto zeby utworzyc kolejny debilny temat
 
Tidzej sprawdz czy to nie ip egzekutora..na czacie w czasie ostatniej gali gadał że i tak zalozy nowe konto,ba nawet ma juz jedno(chyba to był reem ostatnio).
 
Jak widać daje rade,na zmiennei chyba nie poradzisz.Mowil ze te bany to pic=czyli ze sie da obejsc i nadal trolować na forum.
 
Już wczoraj się o to pytałem ale odpowiedzi nie dostałem może dziś się uda?



Kaczka (troll) został zbanowany? postanowienie noworoczne, że dziennie napisze tylko 50 postów i dlatego go nie widać? zo9stał wyproszony przez redakcję? został zbesztany i wyśmiany i sam odszedł? czy może żona skróciła mu łańcuch i w kuchni nie ma laptopa?



Z góry dzięki za odpowiedz.
 
Back
Top