UFC 141 - Overeem vs. Lesnar Trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Witam chciałbym przedstawić, kolejny film mojego autorstwa :) Tym razem jest to zapowiedź walki ktora odbedzie sie na UFC 141 30 grudnia :) Mam nadzieje ze sie wam spodoba :) Nie korzystam z bardzo zaawansowanych programów typu Sony Vegas, czy też Adobe After Effects tak więc moje produkcje z pewnością nie będę tak dobre jak na przykład NickTheFace'a ;) Liczę na jak najwięcej krytyki i podpowiedzi co poprawić ;) Pozdro :)



 
Może jak masz zamiar robić filmiki regularnie, to warto założyć teamt "Mrfreakz - Moje prace" czy coś w tym stylu?
 
Tzn masz na myśli chyba jakość wideo walk lesnara ? :) Bo według mnie walki Overeema sa w naprawde dobrej jakości :)
 
Proponuje dodać jakieś wypowiedzi zawodników odnośnie walki itp, zawsze to troche nadaje kolorów ale i tak jest ok :)
 
Tzn pomysł ciekawy, jednakże robię je tylko w przypadku gdy mam więcej czasu, narazie tak jest ale w każdej chwili może się to zmienić i może okazać się, że nie zrobię nic przez pół roku albo i więcej, także myślę, że nie będzie przeszkadzało, jeśli za każdym razem będę zakładał nowy temat :)
 




Przy okazji wrzucę tutaj najlepszy trailer jaki ostatnio widziałem może nie był trudny do zrobienia bo to akcje roya jonesa ,ale jest genialny ;)
 
Podoba mi się, tylko początek traileru troche smutny dla mnie jest. Skojarzyło mi się z zapowiedzią walki Błachowicz vs Valtonen jak dali mowe Jurasa o zakończeniu kariery po walce z Valtonenem.
 
Sebbeks - Nie dziwię się, że Ci się to kojarzy z trailerem walki Błachowicz - Valtonen, ponieważ podkład w tym trailerze jest identyczny co ten z traileru Błachowicz - Valtonen. :)
 
Nie lubie takich...smutne to dla mnie jest, a początek Twojego traileru i czarno-białe tło sugeruje jakby Lesnar już nie walczył.
 
Mój pierwszy post, więc chciałem się przywitać ;)



Wg. mnie trailer zrobiony dobrze (o wiele lepszy niż większość innych na YT), jakość jest bardzo dobra, a podkład jest inny niż Requiem for a Dream albo Protectors of the Earth i do tego słychać komentarze z walk, więc to już duży plus ;)



Wydaje mi się, że to, co odróżnia trailery Nicka od pozostałych, to wg mnie fakt, że jego prace mają jakiś "scenariusz" (w tym na przykład dałbyś na początek momenty z walki Aliego z Werdumem, a potem wciry które dostał Lesnar od Caina i coś o wypadnięciu z walki z JDS), a dopiero potem jakieś wypowiedzi z wywiadów, fragmenty treningów no i wycinki z pozostałych ich pojedynków (wiadomo, że u Aliego masz w czym wybierać). I kolejna różnica- Nick nie robi całych trailerów na tylko jednym kawałku muzycznym.



Mam nadzieję, że nie brzmię zbyt krytycznie, bo absolutnie nie mam tego na celu.
 
Za szybko i za wszelką cenę chcesz te swoje produkcje robić. Nie o to chodzi do końca. Prosiłeś o walki Lesnara w dobrej jakości- dostałeś wszystkie a cały "występ " Lesnara bazował głównie na wpierdolu jaki otrzymywał od Carwina. Fajnie ,że tworzysz i za to plusik.
 
mrfeakz będzie dobrze! jest nieźle i będzie lepiej



Byc może mam w pamięci dzieła hero1 czy Pala Jonhsena i to mnie trochę wypacza jako widza highlightów. Więc moim skromnym zdaniem:



Po pierwsze - czarno białe tylko w momentach bolesnych dla bohatera(ów) filmu i jak najkrócej o tym, strzał i upadek, poddanie itp, byle nie długo



Po drugie - muzyka narastająca od początku ku kulminacji na koniec. Jednostajne nagrania nie budują napięcia



Po trzecie - fajnie byłoby, wzorem np KYHO z HL JLB, pokazac rannych lub ewentualnie zabitych przez zawodnika - małe podsumowanie na koniec



powodzenia
 
Back
Top