UFC 127 na Facebook

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Biorac pod uwage ostatnie dzialania ZUFFY zwiazane z emitowaniem czesci prelimow na facebooku pomyslalem sobie, ze mozna by sprobowac "zasugerowac" im (np.spora ilosc maili) wyemitowanie w ten sposob walki Irokeza. Z gory zaznaczam - wcale nie twierdze, ze ma to duze szanse powodzenia ale moze warto sprobowac ?
 
Dobry pomysł, trzeba by rozkminić kiedy Dana White siedzi na Twitterze i wtedy go atakować co możę być trudne bo mało osób ma twittera PL + zrobić jakąś akcję na Facebooku UFC. To 2 ma większe szanse powodzenia
 
Najlepiej jakby redakcja cos takiego na FB stworzyla, my bysmy poparli i trzebaby to wyslac do UFC
 
no wlasnie najlepiej zrobić strone poparcia na FB czy cos kolo tego. Biorąc pod uwagę ze to jedyny Polak w UFC mogliby nam pojsc na ręke ;-)
 
Może warto by połączyć siły z Anglikami przy tej okazji. Oni mają więcej twitterów :).
 
Haha, to będzie coś wielkiego ;) Należałoby poprosić o wsparcie portale typu Onet i FB byłby zdobyty ;)
 
Tylko trzeba by zaczac w przeciagu kilku dni zeby byl czas na zbieranie osob :)
 
Tidzej tak wlasnie myslalem, ze jak bedzie jakis odzew u nas na stroniedo mozna uderzyc do Anglikow. Co prawda Warburton nie jest tu jakas wielka gwiazda, napewno nie taka jak Maciek w Polsce, ale zawsze iles tam osob to poprze. Czekam na decyzje jak to robimy. Bo, ze robimy to widac raczej pewne. Jesli moglbym jakos pomoc to sluze uprzejmie.
 
tylko jedna BARDZO ważna rzecz. Jak będziecie zakładać strone na FB to niech nazwa się zaczyna od UFC 127.



Np. UFC 127: Jewtuszko on Facebook [ tu już forma dowolna]



chodzi o to żeby strona miała jak największy zasięg czyli że po każdym wpisaniu przez użytkownika frazy ufc 127 jedną z pierwszych wyskoczyłaby nasza strona.
 
ustawcie filtr tablicy na "strona i inni", bo akcja ma charakter społecznościowy :)
 
Kurcccccze, szkoda ze nie ogarnelismy wczesniej może by Tidżej w OSI wspomniał :(
 
spoko, damy radę. macie konta na wykopie?



ps. wysłałem zaproszenie do Jurasa ;p



ps2. można już zrobić permlinka, łatwiej będzie to rozsyłać
 
do Warburtona też wysłałem zaproszenie, wyraził zainteresowanie ;-). Irokez już udostępnił. Będzie sukces :-)



pękła setka.
 
Ja napisałem info na jakimś szczecińskim portalu, czekam na akceptację
 
Manto by tego nie wrzuciło do siebie? Dla niech to chyba lepiej, kiedy więcej osób zobaczy walkę :)
 
to teraz mozna dodać link naszej strony na strone White'a



http://www.facebook.com/DanaWhite
 
tylko do Danki to trzeba by jeszcze jakis mini liscik napisac a nie tak hop siup suchym linkiem rzucic
 
Mega pomysł!



Wyślijcie jeszcze ten link do Irokeza i do Jurasa o ile już nie zostali o tym poinformowani!!!
 
Zostali poinformowani :)



a pisać do Danki dopiero jak będzie 1000. Mniejsze liczby absolutnie nie zrobią na nim wrażenia.
 
Back
Top