UFC 123: Rampage vs Machida

UFC-123.jpg

Data: 20 listopada 2010
Miejsce: The Palace of Auburn Hills, Detroit, Michigan, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

205 lbs.: Quinton Jackson (30-8) vs. Lyoto Machida (16-1)

Główna karta:

170 lbs.: Matt Hughes (45-7) vs. B.J. Penn (15-7-1)
185 lbs.: Gerald Harris (17-2) vs. Maiquel Falcao (25-3)
205 lbs.: Phil Davis (7-0) vs. Tim Boetsch (12-3)
155 lbs.: George Sotiropoulos (13-2) vs. Joe Lauzon (19-5)

Walki w Spike TV

170 lbs.: Brian Foster (14-5) vs. Matt Brown (11-9)
185 lbs.: Mark Munoz (8-2) vs. Aaron Simpson (7-1)

Pozostałe:

170 lbs.: Karo Parisyan (19-5) vs. Dennis Hallman (41-13-2)
155 lbs.: Edson Barboza (6-0) vs. Mike Lullo (8-2)
155 lbs.: Paul Kelly (10-3) vs. T.J. O’Brien (16-3)
155 lbs.: Nik Lentz (19-3-2) vs. Tyson Griffin (14-4)

UFC 123: Rampage vs Machida

bjp

Jungle Fight
Middleweight
Tak sie jakoś dziwnie składa,że z głównej karty walka wieczoru mnie najmniej interesuje.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
A mnie ciekawił ten pojedynek od dawna
icon_smile.gif
i powiem szczerze że jak tylko Rashad odmówił walki z Machidą liczyłem że Rampage ją dostanie i oto proszę !
icon_biggrin.gif

alex_anderson

Oplot Challenge
Lightweight
Świetna Karta!

Main Event może być bardzo interesujący, tylko mam nadzieje że zobaczymy Rampage’a takiego jak dawniej a nie jak w walce z Rashadem
icon_wink.gif
Matt Hughes i Bj Penn – Czad!!! Ciekaw jestem Lauzona czy będzie w podobnej formie jak na UFC 118
icon_wink.gif

glodnymma

Oplot Challenge
Featherweight
mnie tam walka wieczoru zdecydowanie kręci. swoją drogą dziwna była walka jeszcze w k1 quintona z shogunem, który niedawno zdetronizował machidę. podobno quintonowi poszło żebro na jakimś wczesnym etapie, ale oglądając walkę nie widziałem w którym momencie. zna ktoś z Was może linka do miejsca, w którym byłby ten moment wyraźnie wskazany?

seban28

BAMMA
Featherweight
Ta walka była w Pride. A który dokładnie cios uszkodził Quintona to ciężko stwierdzić, trochę tych kolan w klinczu było.

glodnymma

Oplot Challenge
Featherweight
Oczywiście Pride. Sorry za błąd, akurat oglądałem walki Overeema w K1 i mi się po$#$#myliło ; )

zastanawiam się czy to w ogóle nie było pierwsze kolano w klinczu, bo rampage po przewróceniu się po tym pierwszym ciosie już się dziwnie zasłania...

malinowsky

UFC
Welterweight
Cholernie ciekawi mnie Main Event! marze o zwycięstwie Rampage’a ! Cała rozpiska ciekawa, licze że BJ poniesie porażkę! To by się poprzewracało wtedy..

DajBit

Oplot Challenge
Featherweight
Niestety nie mam Orange sport i może wy mi powiecie w jaki sposób mogę to wydarzenie obejrzeć w internecie?

Tens

WSOF
Heavyweight
Np. na mma-tv. Pytanie czemu ludzie nigdy nie czytają FAQ?
http://www.mmarocks.pl/inne/faq/

seban28

BAMMA
Featherweight
Na mma-tv to w teorii. W praktyce trzeba wbijać na chat i pytać tam o działające linki. Czasem i 5 razy kolejne źródło pada podczas gali.

Hang

WSOF
Light Heavyweight
155 lbs.: Edson Barboza (6-0) vs. Mike Lullo (8-2)

Jak ja nie zobaczyłem wcześniej, że Edson debiutuje tego wieczora ?! Zapamiętajcie to nazwisko koledzy bo koleś będzie wielki.