UFC 115: Liddell vs Franklin

UFC115.jpg

Data: 12 czerwca 2010
Miejsce: GM Place, Vancouver, Kolumbia Brytyjska, Kanada
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

205 lbs.: Chuck Liddell (21-7) vs. Rich Franklin (25-5)

Główna karta:

265 lbs.: Mirko Filipovic (26-7-2) vs. Pat Barry (5-1)
170 lbs.: Martin Kampmann (16-3) vs. Paulo Thiago (13-1)
265 lbs.: Gilbert Yvel (36-14-1) vs. Ben Rothwell (30-7)
170 lbs.: Carlos Condit (24-5) vs. Rory MacDonald (10-0)

Walki w Spike TV:

155 lbs.: Tyson Griffin (14-2) vs. Evan Dunham (10-0)
155 lbs.: Matt Wiman (11-5) vs. Mac Danzig (19-7-1)

Pozostałe:

185 lbs.: David Loiseau (19-9) vs. Mario Miranda (9-1)
170 lbs.: Petr Sobotta (8-2) vs. James Wilks (6-3)
170 lbs.: Claude Patrick (11-1) vs. Ricardo Funch (7-1)
170 lbs.: Mike Pyle (19-6-1) vs. Jesse Lennox (11-2)

UFC 115: Liddell vs Franklin

efajelajpi

Oplot Challenge
Welterweight
dajcie juz spokoj z tym cro copem, wojtass a co ma pokazac, on juz jest blizej emerytury niz myslisz, jak dla mnie to juz powinien zakonczyc po porazce z kongo, ten facet juz nic nie osiagnie, niektorzy naprawde nie wiedza kiedy godnie sie rozstac tak samo jak liddell…mam nadzieje,ze wreszcie dojdzie do walki alves fitch i alves znokautuje johna nudziarza fitcha w 1 rundzie

PSYCHOL

Oplot Challenge
Light Heavyweight
coś czuję, że to będzie dobra gala a main event będzie na poziomie można liczyć na dobrą wymianę oby dwóch zawodników !

Oby dwóch lubię, ale jakby Liddell wygrał to już mógłby iść na zasłużoną emeryturę. W ogóle Rich jaki przylizany na bok jak nie Rich.

Reszta: Alves, Pat, Kampmann, Rory i Tyson, Yvel.

sobel

Brutaal
Heavyweight
Mirko ! ja wierze mirek wygra walke w 3 rundzie tko ciosy w parterze i mam nadzieje ze
Yvel pokona bena

Kleszcz

Oplot Challenge
Lightweight
Z całym szacunkiem dla Mirco, ale on już się “spalił”.
Życzę mu powodzenia, bo mam wielki szacunek do niego..

Jak sam kiedyś powiedział, ‘odejść od tego sportu nie jest tak łatwo, to jak palenie papierosów ‘

Mort

Żołnierz Chrystusa
Nie jestem pewien o której gala się zaczyna, ale jakoś chyba 3:00 naszego czasu.

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Pat Barry to po prostu nowsza wersja Cro Copa. Czekam na tę walkę z niecierpliwością.

Myślę, że zobaczymy też jak Yvel ciągle obalany traci kontrakt z UFC oraz mega nudną walkę Franklin vs Liddell.

Niezła powinna być walka Kampmann vs Thiago.

jurass

BAMMA
Bantamweight
cos mi sie wydaje ze Rich dostanie jednak becki
ostatnio widzialem jakies jego zdjecia
i wyglada na strasznie przemeczonego

Arian1991

Oplot Challenge
Lightweight
Będzie ktoś tą gale na żywo oglądał??:P jeśli tak to prosił bym o jakąś stronkę gdzie będzie transmitowana (tylko nie Justin tv):P z góry dziękuję;)

Tens

WSOF
Heavyweight
"Walki w internecie:

Gdzie mogę oglądać na żywo gale UFC, Dream, etc.?

Wszystkie gale na żywo można oglądać na mma-tv (wpisujemy w google, pierwszy link od góry). Potem trzeba się zarejestrować i można oglądać. Alternatywą jest www.justin.tv , ustream.tv i masa programów gdzie mma-tv jest streamowane jak Sopcast czy TVUplayer."

Dominik Durniat

ONE FC
Middleweight
ta rozpisak może być całkiem fajna, dobre walki Carlos Condit vs. Rory MacDonald, Mirko Filipovic vs. Pat Barry i Martin Kampmann vs. Paulo Thiago oraz może jakieś fajne KO Chucka na Franklinie :P