UFC 115: Liddell vs. Franklin – wyniki

Robert Górski

BikeOrDie.pl

Wyniki w środku posta.

Walka wieczoru

205 lbs: Rich Franklin pok. Chucka Liddella przez KO (prawy sierp), 4:55 runda 1

Główna karta:

265 lbs.: Mirko Filipovic pok. Pata Barry’ego  przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:30 runda 3
170 lbs.: Martin Kampmann pok. Paulo Thiago przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
265 lbs.: Ben Rothwell pok. Gilberta Yvela przez jednogłośną decyzję, 30-27, 30-28, 29-28
170 lbs.: Carlos Condit pok. Rory’ego MacDonalda przez TKO (uderzenia w parterze), 4:53 runda 3

Walki w Spike TV:

155 lbs.: Evan Dunham pok. Tysona Griffina przez niejednogłośną decyzję, 30-27, 28-29, 29-28
155 lbs.: Matt Wiman pok. Maca Danziga przez poddanie (duszenie gilotynowe), 1:45 runda 1

Pozostałe:

185 lbs.: Mario Miranda pok. Davida Loiseau przez TKO (uderzenia w parterze), 4:07 runda 2
170 lbs.: James Wilks pok. Petera Sobottę przez jednogłośną decyzję, 30-27, 30-28, 30-27
170 lbs.:Claude Patrick pok.. Ricardo Funcha przez poddanie (duszenie gilotynowe), 1:48 runda 2
170 lbs.: Mike Pyle pok. Jesse Lennoxa przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), 4:44 runda 3

Bonusy po 85 tys. $

Walka wieczoru: Carlos Condit vs. Rory MacDonald
Nokaut wieczoru: Rich Franklin
Poddanie wieczoru: Mirko Filipovic

UFC 115: Liddell vs. Franklin – wyniki

G

Guest

Guest
2-0 i 4 na 5 na bote, nie jest zle
icon_biggrin.gif

kirsky

Oplot Challenge
Heavyweight
e67ef55626370f967a46abb65ce1a679
sadzac po opisie walki Wilks wygral zasluzenie:

James Wilks vs. Peter Sobotta

Round 1: Wilks dominates the round with a kickboxing and ground work.

MMA Fighting scores the round 10-9 Wilks.

Round 2: Sobotta lands an upper cut early. Sobotta is keeping the fight close in the clinch. Wilks seems a little frustrated. Sobotta trying for a single-leg. Finally, Sobotta pulls guard. Some nice back-and-forth jiu-jitsu going on, with both men trying for submissions on the ground. Nothing doing, though, so the refs stands them up. More clinch work as the round ends.

Round 3: Midway through the round, Sobotta takes Wilks’ back. He is trying for a rear-naked choke. Wilks keeps his chin down, not allowing Sobotta to get his left hand under his chin. Wilks reverses and lands in Sobotta’s closed guard. Sobotta is doing a good job of not allowing Wilks to posture up, but Wilks does a nice job of landing shots to the body as the round ends.

James Wilks def. Peter Sobotta via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-28)

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Straszne to przerwanie! Mógł puścić te 10 sekund kurde. Strasznie się zdenerwowałem bo dzieciak dawał niesamowite show. Tylko 10 sekund. Eeeeah. Inaczej by to wyglądało jakby to było 20 sekund.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
No super walka ale sędzia przerwał zdecydowanie za wcześnie. Strasznie mnie rozczarował. Dzieciak wytrwał wszystko nie po to żeby sędzia to przetrwał. Strasznie mi go szkoda. Twardziel jakich mało.

katalonczyk9

Oplot Challenge
Featherweight
No twardy chłop na maksa. Słaniał się, ale bił do końca. Brawo dla obu panów za super walkę.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Oczywiście nie chcę nic Conditowi odejmować. Świetnie go wykończył G’n'P więc brawa dla obu panów. Ale żal pozostaje bo ten dzieciak jest jednym z tych “świeżaków” którymi się interesowałem
icon_sad.gif

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Yvel vs Rothwell - co za walka. Pełna zwrotów akcji. Nikt nie wkręca się sam jak Yvel pod dosiad przeciwnika i nikt jak Rothwell tego tak nie marnuje. :]

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Trzecia runda im nie wyszła, to fakt. Ogólnie obaj nie mają czego szukać z czołówką, o czym zresztą w przeszłości boleśnie się przekonali.