UFC 114 sprzedało 925 tys. PPV?

ufc114.jpg

foto UFC.com

Jak informuje niezawodny Dave Meltzer z Wrestling Observer pierwsze szacunki wskazują na to, że UFC 114: Rampage vs Evans sprzedało 925 tys. płatnych subskrypcji. Jest to na razie wstępny wynik, a rzeczywista liczba może być zarówno niższa, jak i wyższa. Jeśli jednak 925 tys. okaże się prawdą, byłby to czwarty wynik w historii UFC (za UFC 100, UFC 66, UFC 92), bardzo bliski UFC 91 i UFC 94 oraz najlepszy wynik w tym roku.

Po słabym początku roku machina UFC począwszy od gali nr 111 osiąga co galę bardzo wysokie wyniki, kolejno ~800 tys. PPV dla UFC 111, ~500 tys. PPV dla UFC 112 i między 520, a 687 tys. PPV dla UFC 113.

UFC 114 sprzedało 925 tys. PPV?
 

Rue

Oplot Challenge
Middleweight
JAk by nie było walka kasowa. Ale powrót lesnara bedzie miał więcej wykupień myśle.
 

misiekm

Oplot Challenge
Welterweight
Szczerze powiedziawszy to w zasadzie ta kare sprzedali tylko Evans i Jackson, pozostali fighterzy na PPV UFC 114 wydaje mi się nie są aż tacy popularni żeby takie liczby uzyskiwać. Myślę że to marketingowy sukces jak dwóch fighterów sprzedaje całą rozpiskę gali MMA (inna sprawa z boxem).


Pozdro
 

Przemek

UFC
Lightweight
W boksie tylko chodzi o ME
icon_smile.gif
.Zastanwiam się czy to może się źle odbicie na przyszłych PPV bo pewnie wielu ludzi zawiodło się ME i mogą w pewnym sensie czuć się oszukani. mogą być słabe notowanie 115 ale z drugiej strony Lesnar się zbliża..
 

konkur

Brutaal
Bantamweight
Lesnar malo kogo interesuje, ale Sexyama sie zbliza - on w swoim debiucie zagwarantowal UFC najpopularniejsza gale w historii.
 
Top