UFC 112: zdjęcia z ważenia

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

(Zdjęcia z Combatlifestyle.com)

W środku posta

ufc112_a1.jpg

ufc112_a2.jpg

ufc112_a3.jpg

ufc112_a4.jpg

ufc112_a5.jpg

ufc112_a6.jpg

ufc112_a7.jpg

ufc112_a8.jpg

ufc112_a9.jpg

ufc112_a10.jpg

ufc112_a11.jpg

ufc112_a12.jpg

ufc112_a13.jpg

ufc112_a14.jpg

ufc112_a15.jpg

ufc112_a16.jpg

ufc112_a17.jpg

ufc112_a18.jpg

ufc112_a19.jpg

ufc112_a20.jpg

UFC 112: zdjęcia z ważenia

Tidzej

Bellator
Heavyweight
WTF. Gdzie jest arabska policja obyczajowa? UFC musi mieć mocne układy z Nahjanami bo dziewczyna w prawie-bikini paradująca po Abu Zabi prosi się o areszt.

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
A to ktorys z Emiratow posiada taka instytucje, czy Ci sie z Arabia Saudyjska pomylilo :>?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Zelboys, w Dubaju aresztowano parę (bodaj brytyjską) za całowanie się w restauracji. Wiem, że to inny emirat ale zgoogluj sobie jak wyglądają dziewczyny F1 na GP Abu Zabi.

G

Guest

Guest
EN.KI:
Renzo w koszulce City raczej dla tego ze wlascicielem klubu jest szejk w chuscie, a oni w walcza na gali gdzie bedzie pelno szejkow w chustach:D

qq

Oplot Challenge
Welterweight
dzieki fusel
patrzac na kursy u buków dwie walki główne bedą mieć jednych aktorów, miejmy nadzieje ze jednak underdogi nawiążą walke i bedzie na co popatrzec

takubo

BAMMA
Bantamweight
Błyskawiczne ważenie. Po usposobieniu mistrzów, naprawdę może być ‘total domination’…

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Typowania jutro nieco wcześniej niż zwykle mam nadzieję. Jakby co to można słać kiedykolwiek dusza zapragnie.

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Tidziej – z tego co kojarze, to jeden z Emiratow jest konserewatywny, reszta luzna, ale moge sie mylic.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Ja czytałem, że jeden (Abu Zabi) jest “liberalny” jak na tamtejsze realia a w pozostałych bywa gorzej.

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
przygody mieli tam kiedyś strongmanie po zawodach, kiedy jeden z nich pocałował w policzek miejscową dziewczynę. kilku zawodników (w tym Pudziana) chciała zatrzymać miejscowa policja, nie wiem czy obyczajowa
icon_smile.gif

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Czy zauważyłeś te cudzysłowy?
icon_razz.gif
Ech, nie chce mi się ratować tego żartu przez dalsze tłumaczenie.

Marco

Jungle Fight
Featherweight
O, nie widziałem, że Roberto Manchini pozyskał nowego zawodnika, na jakiej pozycji ma grać Renzo? A tak w ogóle, na na galach w USA może paradować w koszulkach Manchesteru United, ostatecznie rodzina Glazerów to amerykanie….

Love United Hate Glazer…