UFC 1-The Beginning (Pełna gala)

johnwaynemma

Oplot Challenge
Featherweight

Trochę wspomnień jak to wyglądało w 1993 roku :)

Rozpiska

UFC 1.jpg

Masu

UFC
Heavyweight
Prawie uwierzyłem ale hajsu z komunii to chyba nikt nie widział :p

No mi wcisnęli jakieś Wigry3 z przedpłaty. Kurwa wujek z tej samej przedpłaty (dyrektor-magiczne słowo klucz) kupił malucha. Ja pierdole jaki ten system był zjebany, a mu narzekamy na IIRP

Ian

Maximum FC
Middleweight
Czym gracie wygrał pierwszą walkę trójkątem rękami? On tam ręce miał na macie, więc nie wiem jak go poddał.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Prawie uwierzyłem ale hajsu z komunii to chyba nikt nie widział :p
Ja za hajs z komunii kupiłem sobie zajebisty telewizor marki Sanyo! Więc jestem żywym przykładem na to, że nie każdego rodzice skubali ;)

93 rok, ahh pamiętam te czasy jak ze starym (poprzebierani ja w kimono, ojciec w rękawice bokserskie) oglądaliśmy ufc 1. to se ne vrati

Matszo92

Lazy Motherfucker
Ja za hajs z komunii kupiłem sobie zajebisty telewizor marki Sanyo! Więc jestem żywym przykładem na to, że nie każdego rodzice skubali ;)

93 rok, ahh pamiętam te czasy jak ze starym (poprzebierani ja w kimono, ojciec w rękawice bokserskie) oglądaliśmy ufc 1. to se ne vrati
Mógł Ci dać jedną rekawice :D

Born2kill

UFC
Heavyweight
Pamiętam jak na studiach byłem i znajomym pokazywałem ten jeszcze niezbyt znany sport. Miałem wypaloną na płytce nawet ;) Sam widziałem wcześniej, ale jednak bliższe mi było wówczas Pride, za sprawą Mirko przede wszystkim i Fedora, a tym bardziej, gdy Nastulę zakontraktowali. Póki nie zainteresował mnie organizacją UFC na ostro Randy Couture i jego nonkonformistyczny styl i zacząłem na bieżąco oglądać UFC, a Pride w międzyczasie upadło. Fajne wspominki, a ten sport megaewoluował. Walka styli miała swój urok niepodważalny, obecne MMA również ma, ale to praktycznie zupełnie inny sport. Nie konfrontacja styli, a konfrontacja wszechstronnych już zwykle zawodników, którzy chcą wzajemnie znaleźć słabsze strony u rywala i go w ten sposób ograć. Kiedyś było jasne jak czarno na białym w czymś ktoś jest mocny, a o czym wręcz nie ma pojęcia :D

@Arlovski, szacun za Sanyo :D Miałem i TV i wideo, które ziałało jeszcze rok temu, choć już ledwo widoczne cyferki na ekraniku. Wyniosłem do piwnicy i pewnie już zamarzło, kasety również.

Arlovski

UFC
Heavyweight
@Arlovski, szacun za Sanyo :D Miałem i TV i wideo, które ziałało jeszcze rok temu, choć już ledwo widoczne cyferki na ekraniku. Wyniosłem do piwnicy i pewnie już zamarzło, kasety również.
Sanyo dożywotnio w moim sercu. Ten mały tv kupę lat mi służył i przeżył dwie konsole (psx i ps2 ;)), myślałem że te TV są nieśmiertelne ale się pomyliłem. Sanyo [*]

Shajs

UFC
Middleweight
Miałem podobnie, tylko że kupiłem Elemisa :D
No i jeszcze na rower zostało.

halibut

UFC
Heavyweight
nie wiem skad wzieli tyle wiary, rozumiem ze bilety byly darmowe

Wzięli stąd, że to czasy gdy królowały filmy z Van Dammem, turnieje bez zasad i każdy jarał się na informacje, że ktoś robi turniej jak z filmów Quest czy Kickboxer. Masa ludzi marzyła o takim turnieju "bez zasad"