UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Ernest

Brutaal
Lightweight
Już w piątek zaczynają się piłkarskie Mistrzostwa Europy na francuskich boiskach. Temat służy do dyskusji na temat wydarzeń jakich będziemy świadkami już od 10 czerwca. Na który mecz fazy grupowej czekacie najbardziej, prócz spotkań Polaków? za kogo trzymacie kciuki?
 
Polacy, nic się nie stało... Polacy, nic się nie stało...

#NieŚledzę #NieOglądam
 
Wiadomo, że kibicuję naszym a prócz tego jak zawsze za Italią i przeciw Niemcom!
Z pierwszych meczów interesują mnie Anglia - Rosja, Polska - Irlandia Pn i Turcja - Chorwacja.
Mam nadzieję, że całe mistrzostwa przebiegną spokojnie bez żadnych ekscesów.
 
Już w piątek zaczynają się piłkarskie Mistrzostwa Europy na francuskich boiskach. Temat służy do dyskusji na temat wydarzeń jakich będziemy świadkami już od 10 czerwca. Na który mecz fazy grupowej czekacie najbardziej, prócz spotkań Polaków? za kogo trzymacie kciuki?
przyznaj się , że założyłeś bo stremy za darmola chcesz?
matke oszukasz , ojca oszukasz , sąsiada okradniesz , ale Solarza ani nie oszukasz ani nie okradniesz
żartowałem
damy rade :mamed:
 
to ja teez
za:
1. Polska
2. Wlochy
3. Islandia

anty
1. szwaby
2. turcja

reszta spoko
 
Last edited:
no i co :D sklad maja bardzo fajny, ale sa pierdolonymi zadufanymi zabojadami
Karny Francuz dla Ciebie:boystop:. Szanuję Twoje zdanie, ale ja tam Francuzów lubię. Poznałem wielu i są to naprawdę równi goście. (Nie licząc francuskich "Sebixów" z podmiejskich blokowisk, bo jest to element bardziej patologiczny niż nasz rodzimy "kwiat młodzieży".)
 
Karny Francuz dla Ciebie:boystop:. Szanuję Twoje zdanie, ale ja tam Francuzów lubię. Poznałem wielu i są to naprawdę równi goście. (Nie licząc francuskich "Sebixów" z podmiejskich blokowisk, bo jest to element bardziej patologiczny niż nasz rodzimy "kwiat młodzieży".)
umiesz po francusku?
 
Nie wiem kto wygra, ale nasi przegrają.
maxresdefault.jpg
 
Swego czasu trochę we Francji siedziałem i jako tako nauczyłem się mówić/pisać po francusku. Czasami Kali jeść, Kali pić ale się dogadam.
no widzisz, bo ja nie widzialem jeszcze francuza, ktory umie mowic w innym jezyku niz francuski, a do mnie do miasta w sobote czy niedziele wbijaja sie ich tysiace :/
 
Ja kibicuje Francuzom, niezmiennie od czasów Zizou.

btw. coś czuję, że jebnie, nie ma prawa nie jebnąć. Tylu tych debili w Francji, że jednemu przynajmniej uda się wysadzić domowej produkcji bombą.
 
Ja kibicuje Francuzom, niezmiennie od czasów Zizou.

btw. coś czuję, że jebnie, nie ma prawa nie jebnąć. Tylu tych debili w Francji, że jednemu przynajmniej uda się wysadzić domowej produkcji bombą.
na pewno gdzies cos jebnie, ale raczej nie na tych zadupiastych stadionach tylko w paryzu. @defthomas siedz na chacie podczas mistrzostw
 
no widzisz, bo ja nie widzialem jeszcze francuza, ktory umie mowic w innym jezyku niz francuski, a do mnie do miasta w sobote czy niedziele wbijaja sie ich tysiace :/

Haha to akurat prawda. Wiele osób którym mówię, że większość Francuzów nie mówi w innym języku, po prostu mi nie wierzy. No bo jak to? "Angielskiego nie znają? Przecież nie da się nie znać angielskiego w dzisiejszych czasach." Myślę, że wszystko wynika z ogólnonarodowej niechęci do Anglików plus to, że Francuzi są dumnym narodem. Po co mają się uczyć angielskiego? Nigdy nie żyli ze świadomością, że trzeba będzie po świecie roboty szukać. Nie mówię, że we Francji jest kolorowo, bo sam widziałem takie slamsy, że Sosnowiec to przy nich słoneczny kurort, ale tam wiele osób nie widzi powodu dla którego mają się uczyć innych języków. Btw. A co Francuzi będą robili u Ciebie w mieście? :lol: Uciekają przed zamachami? :lol:
 
Back
Top