(Tymczasowy)Chat dla świeżaków

feniks

Brutaal
Bantamweight
Jak wiadomo wprowadzaono ograniczony dostęp do czatu. Powody były zapewne słusznę bo kometarze rodem z Onetu mijają się z celem. Jednak z tego powodu wiele normalnych osób zostało od niego odciętych, którzy pewnie z chęcią na gorąco podzielili by się swoją opinią. Osobiście śledze roksów od conajmniej trzech lat,ale szczerze nie mam zbyt wiele czasu by nabijać sobię kategorie wagową,a do chatu czasem bym zajrzał.



Tutaj zrodziła się mi w głowie propozycja by nietraktować wszystkich z małą ilości komentarzy za potencjalnych debili i dać im szansze. Jak? Otóż bardzo prosto przykładowo w tym temacie wpisywali by się ludzi,którzy mimo małej ilości komentarzy proszą o dostęp do czatu. Po otrzymaniu zgody i ewentualnym odpierdzielania jakiejkolwiek maniany na chacie krótka piłka, ban na chat i na konto cohones. W temacie znajdowała by się lista potencjalnych "idiotów" i wyelminowanie ich było by dziecinnie proste. Dodatkowo w ramach autoryzacji można by prześliedzić dotychczasowe wpisy delikwentów.



Proszę o ustosunkowanie się do mojego pomysłu.
 
glupi pomysl ,poudzielaj sie troszke i bedziesz mogl wejsc ,nie ma nic za darmo w tym kraju
 
Jak się nie ma czasu na pare postów, bo taki podany jest powód to trochę dziwne mieć czas na czatowanie... Tym bardziej, że jest sens tam być głównie w trakcie gali którejś i to zwykle w porach nocnych. No, ale idąc na przeciw, jeśli ktoś patrzy na forum i chce popatrzeć na czat to opcję patrzenia bym mu dał ewentualnie :-) Jeśli ktoś chce tam pisać to i newsy itp. powinni motywować do tego choć w tak minimalnym stopniu jaki trzeba uzyskać by wbijać się na czat :-) Pozdro.
 
Jako częsty bywalec czatu jestem za tym, aby był on kontrolowany, choć minimalnie i nie wystarczy napisać: "Nie mam dostepu do chatu, pliss, będę grzeczny". Widywałem tam śledzie, shemale, i masę innych głupot. Odkąd zostały wprowadzone regulacje, to chat stał się dużo lepszym miejscem, aż chce się dyskutować.
 
ja jestem za tym zeby naprawic kkk Internet albo pierdolnac mu jakis specjalny dostep do czata, bo idzie oczoplasu dostac od zdan tego bota na temat jego wyjsc i wejsc.



dobrze, ze czat jest dla grona uzytkownikow ktorzy sie udzielaja, multikonta i dziwne inne rzeczy sa wyselekcjonowane dzieki temu. tydzien odpowiedniej aktywnosci na forum i na czat bedziesz mogl spokojnie juz wejsc.
 
Cześć feniks!

Tutaj zrodziła się mi w głowie propozycja by nietraktować wszystkich z małą ilości komentarzy za potencjalnych debili i dać im szansze.
To nie tak jak myślisz. Każdego użytkownika traktujemy tak samo. Zamknięcie czatu dla osób z małą ilością komentarzy to nie traktowanie ich jak "debili", lecz działanie prewencyjne, mające uchronić czat przed aktami wandalizmu, które były udziałem przeszłości. Jeżeli komuś zależy na czacie, który nota bene jest integralną częścią Cohones/MMARocks, to nie widzę powodu dla którego ten ktoś nie mógłby poświęcić choć trochę czasu na wpasowanie się w tę społeczność wpisami na Cohones. Bo naprawdę nie rozumiem jak można chcieć siedzieć na czacie Cohones, mając same forum głęboko gdzieś :). Nie wspominając o portalu - bo konta się łączą ze sobą.

Zasada więc jest prosta. Osoby, które są aktywne na Cohones, mają również wstęp na czata... Cohones.

Pozdrawiam,
Mr. Cloud
 
ja jestem za tym zeby naprawic kkk Internet albo pierdolnac mu jakis specjalny dostep do czata, bo idzie oczoplasu dostac od zdan tego bota na temat jego wyjsc i wejsc.


E tam, jak w końcu będzie miał normalnego neta, a nie z wiadra to chat utraci część klimatu.



Poza tym chat w obecnej formie również mi bardziej odpowiada, przynajmniej nie ma strachu przy zmienianiu karty w przeglądarce, że znowu załapię niechęci do śledzi.
 
Sam nie mam dostępu do forum ale myśle że jeśli ktoś chce mieć do niego dostęp to znajdzie troche czasu żeby udzielać sie na forum.
 
@Zychal



Nie ma nic za darmo? Jak to w telewizji ciągle informują,że szkolnictwo i opieka zdrowotna są za darmo.



Szczerze powiedziawszy nie zgadzam się z waszą retoryką,że należy pisać ja osobiście wolę czytać i robię to w miare możliwości,a obecność na czacie można też wykorzystać w tym właśnie celu, by np. poznać opinie na temat decyzji sędziowskiej.Ale cóż mam brata,którego mogę wykorzystać by nabijał mi komentarze pokroju:



-Mega zestawienie:-)



-Woooo Jaram się:-) +gif



-Co za żenada KSW sezon ogórkowy w pełni + super śmieszny obrazek



Tak jednak zupełnie poważnie to nie mam wielkiego ciśnienia na chat,była to luźna uwaga,która miała mi trochę urozmaicić oglądane gale,które jak wiadomo są w weekendy i wtedy jest zdecydowanie więcej czasu. Trochę lat już oglądam ten sport bez przekumatego vipowskiego chatu, więc poradzę sobię przez kilka następnych bez niego. Jednak może kiedyś nabije te "tysiąć pińcet sto dziwińcet" postów,ale nie zmienie zdania,że jest to traktowanie ludzi jako potencjalnych sprawców. Ehhhh skąd ja to znam..... Z mojej strony tyle,temat można zamknąć skasować czy cokolwiek.



P.S Zawsze na tego rodzaju forach zastanawia mnie czy ludzią udzielający mi rad i twierdzący,że coś jest głupie. Mają bliżej do trzydziestki czy osiemnastki.
 
Jak nie traktowaliśmy ludzi jak sprawców, to na czacie pojawiały się zdjęcia męskich narządów rozrodczych u kobiet. Rzeczywiście, to takie fajne traktować wszystkich jako dorosłych ludzi, którzy cenią sobie darmową jakość, jaką daje im MMARocks. Ban niestety nie załatwiał. Delikwenci zakładali sobie konto w minutę później i dalej jechali penisami po ekranie.
 
To proponuję wykazać zrozumienie, iż dla większości chcących dyskutować czy rozmawiać na czacie problem stanowiły wejścia anonimów i dla dobra większości to jest odpowiednia droga do ułatwienia sobie czasu tam spędzanego. Póki nie padnie lepszy pomysł na eliminację to nie widzę lepszego niż ten na który wpadnięto :) Trzeba zrozumieć sytuację z pozycji osób chcących rozmawiać...
 
Co się dowlecze, to nie uciecze...



Zaraz wypłyną tu elaboraty o dojrzałości internautów, więc może wcześniej admin zamknie temat? :-)
 
Feniks ja też nie mam dostępu do czatu i w mojej opinii Tomasz Chmura ma racje. Pojawiła taka i taka sytuacja, która raziła większość ludzi czy osoby korzystające z czata, to trzeba było jakoś ten problem rozwiązac. Rozwiązanie jest takie, że nie każdy może wejsc n czat. Dla mnie spoko. Jeżeli chcesz korzystać z czata to albo jakis inny fajny pomysł na zaistały problem albo wbicie postów, w jaki sposób twoja sprawa mogą byc posty typu "dobre zestawienie", nikt się nie obrazi.
 
Panowie, ja jak widzicie nie udzielam sie wlasciwie nic. Nie lubie komentować i nienawidzę patrzeć na wszechobecnych znawców wszystkiego czego sie tylko dotkną, a w całym internecie jak i na tym portalu jest ich sporo. Lubie, a raczej lubiłem ogladajac UFC obserwować reakcje uzytkownikow i samemu czasem coś skrobnać. Jak uznajecie, ze musze na sile dobic ileś tam tych komentarzy, to szkoda.
 
Kiedy zainteresowani zrozumieją, że to nie jest cios w NICH, tylko ręka na pomoc chcącym NORMALNIE rozmawiać na czacie? Tak się składa, że brak postów czy nawet konta to "zbyt wspólna laurka", żeby wpuścić i dwie/trzy takie osoby jak Wy plus 10 klaunów albo i 3, ale robiących za kilku, a mających na celu wpłynięcie i uprzykrzanie wszystkim na czacie. Nie ma jak Was "odróżnić" w tym wypadku od tych, którzy są problemem, chyba, że ktoś wpadnie na jakiś nowy pomysł i podsunie go chłopakom z redakcji.
 
niestety, ale to nie jest niczyj wymysł, a po prostu troska żeby chat nie był galerią śledzi w różnych miejscach ciała, więc niech zostanie jak jest
 
Zamiast siedzieć na chacie, to proponuję świeżakom udzielanie się w temacie z wynikami.



Na pewno wam to nie zaszkodzi, a pomoże ;)
 
Jak nie traktowaliśmy ludzi jak sprawców, to na czacie pojawiały się zdjęcia męskich narządów rozrodczych u kobiet. Rzeczywiście, to takie fajne traktować wszystkich jako dorosłych ludzi, którzy cenią sobie darmową jakość, jaką daje im MMARocks. Ban niestety nie załatwiał. Delikwenci zakładali sobie konto w minutę później i dalej jechali penisami po ekranie.





Penisami, śledziami, łopatami.







Tak jednak zupełnie poważnie to nie mam wielkiego ciśnienia na chat,była to luźna uwaga,która miała mi trochę urozmaicić oglądane gale,które jak wiadomo są w weekendy i wtedy jest zdecydowanie więcej czasu. Trochę lat już oglądam ten sport bez przekumatego vipowskiego chatu, więc poradzę sobię przez kilka następnych bez niego. Jednak może kiedyś nabije te "tysiąć pińcet sto dziwińcet" postów,ale nie zmienie zdania,że jest to traktowanie ludzi jako potencjalnych sprawców. Ehhhh skąd ja to znam..... Z mojej strony tyle,temat można zamknąć skasować czy cokolwiek.








Wystarczy nabić te kilkadziesiąt postów na forum, by pokazać że nie jest się trollem i poprosić admina o dostęp do czata, ewentualnie podlizać się u któregoś ze stałych bywalców by polecił Cię u admina. Nie trzeba siedzieć tu godzinami i dobić ,,tysiąc pińset sto dziwińcet" postów, wystarczy odrobina ogarnięcia.
 
Aż muszę coś dodać. Czytam te wasze rację (poniekąd słuszne) i naprawdę zachodzę w głowe czy naprawdę przeczytaliście pierwszy post ze zrozumieniem. Ehh zamknijcie ten temat dyskusja nie ma sensu.
 
To ja napiszę prosto. Nie ma dla mnie problemu byś zarzucił teraz 60 postów(choćby takich ".") pod rząd i zrobił limit...Niech Admini nie uznają tego za spam. Ktoś jeszcze ma ochotę to niech też sobie popyka, a potem temat zamknąć i cacy ;] Pozdrawiam.
 
@feniks



Ale masz odpowiedź - można się wpisać, wrzucić śledzia, dostać bana i znowu się wpisać itp.
 
Back
Top