1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

(Tymczasowy)Chat dla świeżaków

Discussion in 'Cohones' started by feniks, Feb 1, 2014.

1. feniks

feniks Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    373
    Zdobyte Lajki:
    124
    Punkty:
    1,790
    Jak wiadomo wprowadzaono ograniczony dostęp do czatu. Powody były zapewne słusznę bo kometarze rodem z Onetu mijają się z celem. Jednak z tego powodu wiele normalnych osób zostało od niego odciętych, którzy pewnie z chęcią na gorąco podzielili by się swoją opinią. Osobiście śledze roksów od conajmniej trzech lat,ale szczerze nie mam zbyt wiele czasu by nabijać sobię kategorie wagową,a do chatu czasem bym zajrzał.

Tutaj zrodziła się mi w głowie propozycja by nietraktować wszystkich z małą ilości komentarzy za potencjalnych debili i dać im szansze. Jak? Otóż bardzo prosto przykładowo w tym temacie wpisywali by się ludzi,którzy mimo małej ilości komentarzy proszą o dostęp do czatu. Po otrzymaniu zgody i ewentualnym odpierdzielania jakiejkolwiek maniany na chacie krótka piłka, ban na chat i na konto cohones. W temacie znajdowała by się lista potencjalnych "idiotów" i wyelminowanie ich było by dziecinnie proste. Dodatkowo w ramach autoryzacji można by prześliedzić dotychczasowe wpisy delikwentów.

Proszę o ustosunkowanie się do mojego pomysłu.

2. Hang

Hang WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,439
    Zdobyte Lajki:
    979
    Punkty:
    2,790
  3. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,611
    Zdobyte Lajki:
    1,343
    Punkty:
    1,790
    glupi pomysl ,poudzielaj sie troszke i bedziesz mogl wejsc ,nie ma nic za darmo w tym kraju

4. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,720
    Zdobyte Lajki:
    8,999
    Punkty:
    2,890
  5. Bezio17

Bezio17 Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,436
    Zdobyte Lajki:
    333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Głogów, Wrocław
    up

Piekny wyczeperpujący merytorycznie komentarz.

6. kid future

kid future Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    331
    Zdobyte Lajki:
    15
    Punkty:
    1,790
    moze niech ktoś przeprowadza stream na zywo z czata i tyle;]

7. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,611
    Zdobyte Lajki:
    1,343
    Punkty:
    1,790
    zatrudnic komentatora :D emocje gwarantowane:D

8. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,275
    Zdobyte Lajki:
    2,232
    Punkty:
    2,790
    Jak się nie ma czasu na pare postów, bo taki podany jest powód to trochę dziwne mieć czas na czatowanie... Tym bardziej, że jest sens tam być głównie w trakcie gali którejś i to zwykle w porach nocnych. No, ale idąc na przeciw, jeśli ktoś patrzy na forum i chce popatrzeć na czat to opcję patrzenia bym mu dał ewentualnie :-) Jeśli ktoś chce tam pisać to i newsy itp. powinni motywować do tego choć w tak minimalnym stopniu jaki trzeba uzyskać by wbijać się na czat :-) Pozdro.

9. Tsubasa

Tsubasa WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,576
    Zdobyte Lajki:
    104
    Punkty:
    1,790
    Jako częsty bywalec czatu jestem za tym, aby był on kontrolowany, choć minimalnie i nie wystarczy napisać: "Nie mam dostepu do chatu, pliss, będę grzeczny". Widywałem tam śledzie, shemale, i masę innych głupot. Odkąd zostały wprowadzone regulacje, to chat stał się dużo lepszym miejscem, aż chce się dyskutować.

10. baju

baju NoLife FC Cohones MMARocks

Komentarze:
    31,166
    Zdobyte Lajki:
    44,094
    Punkty:
    5,790
    ja jestem za tym zeby naprawic kkk Internet albo pierdolnac mu jakis specjalny dostep do czata, bo idzie oczoplasu dostac od zdan tego bota na temat jego wyjsc i wejsc.

dobrze, ze czat jest dla grona uzytkownikow ktorzy sie udzielaja, multikonta i dziwne inne rzeczy sa wyselekcjonowane dzieki temu. tydzien odpowiedniej aktywnosci na forum i na czat bedziesz mogl spokojnie juz wejsc.

11. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,611
    Zdobyte Lajki:
    1,343
    Punkty:
    1,790
    no z kkk to masakra ma cierpliwosc to wchodzic a go wypierdala ciagle

12. Wujek

Wujek KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,962
    Zdobyte Lajki:
    226
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    Coal Mining Engineer
    Miasto:
    Śląsk / Ruhrgebiet
    Ni chuja, jako wykolejony moderator nie zgadzam się.

13. Rory MacDonald

Rory MacDonald ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,364
    Zdobyte Lajki:
    180
    Punkty:
    1,790
    Chat jest tylko dla vipów, a na vipa trzeba sobie ciężko zapracować.

14. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    Cześć feniks!

To nie tak jak myślisz. Każdego użytkownika traktujemy tak samo. Zamknięcie czatu dla osób z małą ilością komentarzy to nie traktowanie ich jak "debili", lecz działanie prewencyjne, mające uchronić czat przed aktami wandalizmu, które były udziałem przeszłości. Jeżeli komuś zależy na czacie, który nota bene jest integralną częścią Cohones/MMARocks, to nie widzę powodu dla którego ten ktoś nie mógłby poświęcić choć trochę czasu na wpasowanie się w tę społeczność wpisami na Cohones. Bo naprawdę nie rozumiem jak można chcieć siedzieć na czacie Cohones, mając same forum głęboko gdzieś :). Nie wspominając o portalu - bo konta się łączą ze sobą.

Zasada więc jest prosta. Osoby, które są aktywne na Cohones, mają również wstęp na czata... Cohones.

Pozdrawiam,
    Mr. Cloud

15. Bolt

Bolt KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,937
    Zdobyte Lajki:
    1,394
    Punkty:
    1,790

E tam, jak w końcu będzie miał normalnego neta, a nie z wiadra to chat utraci część klimatu.

Poza tym chat w obecnej formie również mi bardziej odpowiada, przynajmniej nie ma strachu przy zmienianiu karty w przeglądarce, że znowu załapię niechęci do śledzi.

16. Socios

Socios Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    25
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Sam nie mam dostępu do forum ale myśle że jeśli ktoś chce mieć do niego dostęp to znajdzie troche czasu żeby udzielać sie na forum.

17. feniks

feniks Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    373
    Zdobyte Lajki:
    124
    Punkty:
    1,790
    @Zychal

Nie ma nic za darmo? Jak to w telewizji ciągle informują,że szkolnictwo i opieka zdrowotna są za darmo.

Szczerze powiedziawszy nie zgadzam się z waszą retoryką,że należy pisać ja osobiście wolę czytać i robię to w miare możliwości,a obecność na czacie można też wykorzystać w tym właśnie celu, by np. poznać opinie na temat decyzji sędziowskiej.Ale cóż mam brata,którego mogę wykorzystać by nabijał mi komentarze pokroju:

-Mega zestawienie:-)

-Woooo Jaram się:-) +gif

-Co za żenada KSW sezon ogórkowy w pełni + super śmieszny obrazek

Tak jednak zupełnie poważnie to nie mam wielkiego ciśnienia na chat,była to luźna uwaga,która miała mi trochę urozmaicić oglądane gale,które jak wiadomo są w weekendy i wtedy jest zdecydowanie więcej czasu. Trochę lat już oglądam ten sport bez przekumatego vipowskiego chatu, więc poradzę sobię przez kilka następnych bez niego. Jednak może kiedyś nabije te "tysiąć pińcet sto dziwińcet" postów,ale nie zmienie zdania,że jest to traktowanie ludzi jako potencjalnych sprawców. Ehhhh skąd ja to znam..... Z mojej strony tyle,temat można zamknąć skasować czy cokolwiek.

P.S Zawsze na tego rodzaju forach zastanawia mnie czy ludzią udzielający mi rad i twierdzący,że coś jest głupie. Mają bliżej do trzydziestki czy osiemnastki.

18. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    Jak nie traktowaliśmy ludzi jak sprawców, to na czacie pojawiały się zdjęcia męskich narządów rozrodczych u kobiet. Rzeczywiście, to takie fajne traktować wszystkich jako dorosłych ludzi, którzy cenią sobie darmową jakość, jaką daje im MMARocks. Ban niestety nie załatwiał. Delikwenci zakładali sobie konto w minutę później i dalej jechali penisami po ekranie.

19. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,275
    Zdobyte Lajki:
    2,232
    Punkty:
    2,790
    To proponuję wykazać zrozumienie, iż dla większości chcących dyskutować czy rozmawiać na czacie problem stanowiły wejścia anonimów i dla dobra większości to jest odpowiednia droga do ułatwienia sobie czasu tam spędzanego. Póki nie padnie lepszy pomysł na eliminację to nie widzę lepszego niż ten na który wpadnięto :) Trzeba zrozumieć sytuację z pozycji osób chcących rozmawiać...

20. Mess

Mess ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,501
    Zdobyte Lajki:
    1,007
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    O&G
    Miasto:
    3city/ELB/Olsztyn
    Co się dowlecze, to nie uciecze...

Zaraz wypłyną tu elaboraty o dojrzałości internautów, więc może wcześniej admin zamknie temat? :-)

Share This Page