Tweet dnia: Justin Bieber nawołuje do prezydenta UFC o promocję jego walki z Tomem Cruisem

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Tweet dnia: Justin Bieber nawołuje do prezydenta UFC o promocję jego walki z Tomem Cruisem

danawhitecruise.png


Justin Bieber ma ochotę na walkę w oktagonie UFC. Jedna z największych ówczesnych gwiazd muzyki na swoim profilu na Twitterze nawołuje do prezydenta organizacji MMA o promocję jego walki z inną gwiazdą z USA, Tomem Cruisem. Nie wiadomo dlaczego Bieber chce zmierzyć się w klatce z bohaterem filmu Mission Impossible.Chcę wyzwać Toma Cruise'a na walkę w oktagonie UFC. Tom, jeśli nie weźmiesz tego starcia to znaczy, że się boisz i nigdy tak naprawdę nie byłeś na to gotowy. Kto wypromuje nam tę walkę? Dana White?Na wpis Biebera zareagowała gwiazda MMA, Conor McGregor, tóry z chęcią podejmie się takiego zadania.Jeśli Tom Cruise jest prawdziwym mężczyzną i zaakceptuje te wyzwanie, McGregor Sports and Entertainment może wypromować tę walkę. Czy Cruise jest gotowy na starcie, tak jak w swoich filmach?Jak wiemy w Polsce starcia pomiędzy różnymi postaciami ze świata show businessu stają się coraz bardziej popularne. W UFC do walk dopuszczono m.in. byłego wrestlera, CM Punka, który znany był z występów w ringu i nie miał doświadczenia w pojedynkach w MMA.


A Wy, co myślicie o takich starciach? Czy powinny mieć one miejsce w organizacjach jak UFC?
https://www.mmarocks.pl/mma-news/tw...nta-ufc-o-promocje-jego-walki-z-tomem-cruisem
 

KaczFC

Shark Fights
Featherweight
@FAMEMMA chłopie, serio chce Ci się co temat dzień przy dniu ryczeć o swoje fame ? Poczekaj jeszcze trochę i tez pojawiać się będą tematy, przecież widać dokąd zmierza świat. Cierpliwości... i daj nam trochę odpocząć :) piss joł
 

MówMiDiegoSanchez

Brutaal
Lightweight
FAMEMMA dobrze pisze, polać mu. Co to za podwójne standardy? Widać po ostatnich działaniach redakcji, że banicja Wojtka, który tera tuła się bez celu po jakichś festynowych galach mocno na nich podziałała. Obsrali zbroje i pokornie uniżeni piszą to co Kawul z Martinem podeślą im na maila o nazwie [email protected]. To trochę smutne. Baju to już w ogóle sky isn't the limit, gość sufit o nazwie absurdalne newsy przebił już dawno temu.
 

p.pietr

BAMMA
Lightweight
Masakra, jak zaczynałem oglądać UFC to było gdzieś 2008-2009 r to zawsze śmiałem, że w boksie odpierdala się maniana w tych federacjach, drabinkach itp, układy biznesy itp a mma to sport, minęło 10 lat i w boksie dalej jest podobnie za to nasze mma tak się rozwinęło, że mamy fame mma, mamy mistrzów ufc co zdobywają pas i 1,5 roku ich nie ma i mamy teraz to, nie chce myśleć co będzie za kolejnych 5 lat, ale czas chyba szukać innej dyscypliny :wall:
 

ŚwiatWalki

Brutaal
Bantamweight
Teraz to nie ma co się przyznawać, że się ćwiczy jakieś ememej, bo to przecież ten sport co te wszystkie kreatury z fakeMMa
 

lemmy

KSW
Featherweight
Gdzie popełniono błąd? Czy UFC nie mogło zostać średnią prężną organizacją sportową?
Oczywiście musieli się za nią wziąć inwestorzy, którzy oczekują teraz corocznych dwucyfrowych wzrostów i sport przestał być w tym najistotniejszy.
 

sebinho93

Forumowy Wróżbita
Typ wyzywa ponad 2 razy starszego gościa do walki, niech se sam zorganizuje żenujące przedstawienie, stać go na to.
 

maras

UFC
Middleweight
Czo ten bieber odkurwia, to ja nawet nie. Leszczu, selene gomez se wyzwij czy inna taylor swift. Toma Cruisa nie lubię, bo jest jebnietym sekciarzem, ale kurwa gość jest, bądź co bądź, legendą kina i sporo filmów zrobił, które sie oglądało zajebiscie. A tego pokurcza z dziewiczym wąsem to się słuchać nie da.
 
Top