Turniej cohones - grupa D

@Shoocker Macie szanse! Wystarczy, że vaicavalo i zychal przegrają swój mecz z gienkiem, co za tym idzie dostaną zapewne minus ileś pkt, a Wy wygracie i dostaniecie zapewne plus ileś pkt. Wtedy właśnie te małe punkty zdecydują :) Walczcie do końca!
 
Last edited by a moderator:
@Shoocker Macie szanse! Wystarczy, że vaicavalo i zychal przegrają swój mecz z gienkiem, co za tym idzie dostaną zapewne minus ileś pkt, a Wy wygracie i dostaniecie zapewne plus ileś pkt. Wtedy właśnie te małe punkty zdecydują :) Walczcie do końca!
No to ogień! Jestem do dyspozycji cały tydzień ;)
 
@mat01 będę grał jasne
Haha @Gienek przed chwilą w tym poście było napisane, żebym nie szukał zastępstwa, to usunąłem posta z głównego tematu turniejowego, w którym pytałem kto z grupy A chce pograć jeszcze. Teraz widzę, że zedytowałeś. To w końcu jak, grasz z nami w turnieju czy się wypisujesz :)?
 
Haha @Gienek przed chwilą w tym poście było napisane, żebym nie szukał zastępstwa, to usunąłem posta z głównego tematu turniejowego, w którym pytałem kto z grupy A chce pograć jeszcze. Teraz widzę, że zedytowałeś. To w końcu jak, grasz z nami w turnieju czy się wypisujesz :)?
yyy, ale on odpowiedzial na moje pytanie wyzej o gre dla frajdy z nami na forum
 
yyy, ale on odpowiedzial na moje pytanie wyzej o gre dla frajdy z nami na forum
Owszem, ale tam po przecinku było coś w rodzaju "OD nie szukaj". Widocznie zedytował, albo ja już dostaje zwidów :D

EDIT: O widzę, że znowu się pojawiło. Po moim cytacie z poprzedniego posta widzę, że jednak nie mam paranoi i rzeczywiście na chwile ten fragment został usunięty.
 
Last edited:
Back
Top