TUF S14 E09

Dorzucę jeszcze:

FILEJUNGLE

http://www.filejungle.com/f/yy2YHt/The.Ultimate.Fighter.S14E09.HDTV.x264-RUDOS.FIght-BB.mp4

WUPLOAD
http://www.wupload.com/file/2097825397/The.Ultimate.Fighter.S14E09.HDTV.x264-RUDOS.FIght-BB.mp4

FILESERVE
http://www.fileserve.com/file/prvfryw/The.Ultimate.Fighter.S14E09.HDTV.x264-RUDOS.FIght-BB.mp4

FILESONIC
http://www.filesonic.com/file/3285179985/The.Ultimate.Fighter.S14E09.HDTV.x264-RUDOS.FIght-BB.mp4http://thepiratebay.org/torrent/6807031/The.Ultimate.Fighter.S14E09.HDTV.x264-RUDOSEdit: też Cię lubię :-)
 
Dzięki corey z niepotrzebną liczbą przy nicku!EDIT:Kaczka teraz to se w d... wsadź fileserve jak już zacząłem z rapida pobierać!
 
A propo tych serwerów. Mi najlepiej śmiga rapid albo megaupload, obydwa wykorzystują w pełni moje łącze. Te file-coś tam używają max. 25%.
 
Czy mi się wydawało, że Akira klepał wcześniej i sędzia znów tego nie wyłapał?
 
Świetny odcinek, motyw z El Mariachi to chyba najbardziej psychodeliczna akcja w TUFie ;) Dodatkowo ciekawi mnie czy ten sezon jest liderem w zniszczonych drzwiach ;)
 
Akira dostala lanie na jakie zasluzyl :)PS.Nie wiem czy Akira udawal czy co ale 1 raz widze taka dziwna reakcje po straceniu przytomnosci:P
 
Najlepszy odcinek od kilku sezonów.Obfitujacy w w zabawne sytuacje i pelne dramaturgi chwile wraz z ciekawymi bochaterami:-)Rozpisany prawie jak dobry film,Po tym odcinku troche inaczej patrzem sie teraz na Bispinga:-)
 
Sprawdziłem i wydaje mi się, że Akira klepał wcześniej. Typ w dwóch walkach poddał się trzykrotnie :D
 
I do tego jest autorem jednej z najlepszych reakcji po odklepaniu jakie widziałem :)"Do you know where are you? Yes, I'm in... UFC." ;)
 
Dostał to na co zasłużył, szkoda, że dopiero teraz. Ale dla takiej reakcji warto było czekać :)A co do Bispinga, moje zdanie się nie zmienia - czekam, aż w jakiejś walce ktoś mu znowu strzeli Hendersona.
 
Back
Top