TUF Brasil 2

Cactus

Moderator
Cohones
tuf_brazil_2_01-566x370.jpg


Dyskusja o drugim sezonie brazylijskiej edycji The Ultimate Fighter. Trenerami są Werdum i Nogueira, a zawodnicy rywalizują w wadze półśredniej. W tym temacie można wrzucać również inne materiały, np. zapowiedź odcinka. Linki do pobrania oraz wideo można wrzucić i znaleźć tutaj.

---

Lista uczestników:

• Bruno • Jacare • Dias (11-3-1)
• Cleiton • Foguete • Duarte (12-1)
• Daniel • Gelo • Oliveira de Azeredo (4-1)
• David Vieira (4-0)
• Felipe Olivieri (11-4)
• Gil Freitas (14-5)
• Henrique • Sucuri • Batista (4-0)
• Juliano • Ninja • Wandalen (7-3)
• Leandro • Buscape • Silva (5-0)
• Leonardo Santos (11-3)
• Luciano Contini (8-1)
• Luiz Jorge • Besouro • Dutra Jr. (11-2-1)
• Marcio • Pedra • Santos (4-0)
• Neilson Gomes (14-2)
• Pedro Irie (9-5-0)
• Roberto Barros • Corvo • Martins Amorim (6-1)
• Robson • Negao • Ferreira (4-0)
• Ronaldo • Rony Silva • Oliveira Silva (3-0)
• Santiago • El Rasta • Ponzinibbio (18-1)
• Thiago • Bel • Silva (9-3-1)
• Thiago • Marreta • de Lima Santos (8-1)
• Thiago • Jambo • Goncalves (15-3)
• Tiago • Unstoppable • Alves (3-0)
• Viscardi Andrade (13-5)
• Wande Lopes Santana (6-0)
• Weguimar • Big Big • de Lucena Xavier (17-5-1)
• William • Patolino • Macario (6-0)
• Yan Cabral (10-0)
 
Niecierpliwie czekam na drugi sezon. Szczerze nie wiem kiedy startuje, więc może ktoś poda na start termin :)?
 
Już wystartował w niedzielę :) W temacie o linkach wrzuciłem odcinek do ściągnięcia
 
Dzięki Cactus za temat ;) TUFa z ulubionym zawodnikiem wypada obejrzeć ;) Dużo bardziej wole brazylijskie wersje niż amerykańskie. Co do faworyta to stawiam na Cabrala bo tylko jego z tego grona znam ;)
 
Team Nogueira:



Luiz Dorea - boks



Everaldo Penco - BJJ



Eric Albarracin - zapasy



Sheymon Moraes - muay thai



Vitor Miranda - kickboxing







Team Werdum:



Wanderlei Silva - MMA



Rafael Cordeiro - muay thai



Rubens Cobrinha - BJJ



Kenny Johnson - zapasy



Felipe Werdum - capoeira
 
Moze to glupie pytanie (nie ogladalem pierwszego tufa), ale nie ma wersji z angielskimi napisami? :-)
 
ooo, to mega, zaraz sprawdzam. jak dobrze pamietam to tamten tuf mial angielskie napisy wjebane z miejsca.







no i jeszcze Wanderlei u Werduma! :)
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-17-linkidownload/page/3#post-523160



@up



Jeszcze nie ma.





Moze to glupie pytanie (nie ogladalem pierwszego tufa), ale nie ma wersji z angielskimi napisami?
boss.gif


1 sezon był z napisami, do tego jeszcze nie ma.
 
W linkach jest już pierwszy odcinek z napisami ENG, więc można zacząć oglądać :-)
 
Nie wiem czy ktoś poza mną już to ogląda, ale napiszę swoje spotrzeżenia. Pierwszy odcinek na plus, z drugim czekam na napisy.Zawodnicy przykładają się do walk , dają fajne starcia. Na uwagę zasługują Maretta i Besoura, a także Irie ze swoim nokautem. Jak narazie wg mnie najlepiej się w odcinku pokazali .
 
Ja oglądałem...1 sezon cały z napisami, więc dziwnie było, ale wziąłem pod uwagę fakt, że będzie sporo walk, to uniwersalny język...Drugi odcinek już chyba poczekam jak będzie z napisami.
 
Czy może ktoś potwierdzić informację o tym, że Yan Cabral wypadł z domu na skutek kontuzji? Nie oglądałem czwartego odcinka.
 
O cholera wypadł? Był moim faworytem. Czekam na napisy do odcinka 4 i wtedy pooglądam. Kurwa, żesz się musiałem natknąć na spoiler.



Jak szukasz takich info to w linkach Cactus często wrzuca podsumowania, pogrzeb tam.
 
albo mi sie wydaje po TUF'ie 17 albo poziom tego Brasila jest mega sredni.
 
W porównaniu do 17 każdy sezon będzie teraz mega średni. Akurat tutaj żaden z zawodników mnie nie przekonuje nawet w takim stopniu jak końcowe picki Jonesa i Sonnena, a że lubię i znam Cabrala, to był moim faworytem.
 
Dla mnie Yan też był cichym faworytem. Zwłaszcza, gdy ze złamaną dłonią potrafił oszukać i poddać druga belkę na czarnym pasie bjj. No trudno. Myślę, że raczej na pewno zagości w oktagonie.
 
4 odcinek? Ja widziałem 3...1 i 2 to walki eliminacyjne, 3 to odcinek z domu. Wszystkie trzy już w necie widzę z napisami angielskimi jakby kogoś interesowało ;)
 
@Born - wszystkie 4 są już w linkach



@bizubka



Pooglądałem 4 odcinek i zarzucam potwierdzenie (4 EPISODE SPOILER ALERT)



Yan wypadł i wypadł też Neilson (kolano). 2 kontuzje w jednym odcinku. Mam nadzieję że to koniec , bo denerwujące jest jak ogląda się sezon w którym ciągle zmieniają się fighterzy. Obstawiam Yan - Neilson na finale tego TUF-a. Najczęściej kontuzjowani dostają szansę w oktagonie, a taka walka by mnie zaciekawiła.



Świetna walka Jambo i Viscardi, pokazali twardość. Nie dziwie się Andrade'mu że zdenerwował się na Nogueirę, ale w sumie była to pewnie pewnego rodzaju odpowiedź na wyzwanie Foguete z kontuzją przez ,,żółtych" .



Bardzo fajny pomysł z tymi wyzwaniami! Po zapowiedzi odcinka 5 mogę stwierdzić że przypały w tym sezonie przebiją chyba wszystkie inne. Mógłby ten Minotauro trochę coś wygrać, by było ciekawiej, bo jak narazie 3-0 dla Werdumów :-)
 
Nie wiem jak te teamy wybierają te walki, że w 6 odcinku...UWAGA



...wybierająca ponownie starcie strona przegrywa walkę...i to wyraźnie. Tak jakby nie myśleli, nie znali możliwości swoich fighterów czy często nawet przygotowania kondycyjnego.



PS: Dziwne mają te "Dwa ognie" jakieś. Ja zawsze grałem, że gdy się łapało piłkę to rzucający wciąż pozostawał. Jedyną opcją było zbicie go przez graczy z pola bądź tych już strąconych. Dłuższa zabawa, na lepsze cardio ;) Masakra, z 20 lat chyba nie grałem, a ile to się razy wygrywało, nawet jak cała klasa na boisku była :)
 
Zauważyłem to samo, ogólnie mam wrażenie że ostatnio dobierają te walki bez ładu i składu, samo dobieranie drużyn już mnie dziwiło w paru aspektach. Do teraz nie wiem, po jaką cholerę Nogueira wystawiał tego swojego Jambo naprzeciwko Andrade w którymś z wcześniejszych odcinków, skoro nie musiał ładować go do tego starcia. Werdum też jakoś ostatniej walki zbytnio nie przemyślał, zestawiając Irie z najlepszym do tej pory zawodnikiem w ,,Domu". W ogóle ten sezon jest pełen nieścisłości, kontuzji, i beznadziejnych podnoszeń do stójki sędziego Yamasaki.



PS:Cały czas mnie dziwi jedna rzecz. Leandro Santos , który odpadł w eliminacjach z Davidem Vieirą, będzie walczył na brazylijskiej gali z Ildemarem Alcantarą. Czym Dana kierował się biorąc go do UFC?
 
@Calo, odnośnie PS



Zapewne tym, że trzeba było zastępstwa na te żałośnie słabą kartę. Szkoda by importować kogoś dobrego z dobrze zapowiadających sie eventów
 
Skoro już miało być zastępstwo, to nie wiem co Dana zrobi z Cabralem i Gomesem, którzy wypadli z TUF-a z powodu kontuzji, ale to któregoś z nich mógł wrzepić na zastępstwo. Silva odpadł w eliminacjach z jednym ze słabszych zawodników sezonu, jego walka nie była jakaś niesamowita, brak było kontrowersji, kontuzji lub czegoś w ten deseń. Inni zawodnicy mogą się czuć zirytowani, że to nie oni dostają szansę, tylko zawodnik który nawet nie dostał się do House'a.



BTW. licze na to, że Yan szansę w UFC dostanie, lecz może na innym evencie bo na finale to już chyba miejsca dla niego nie ma na karcie.



W poprednim poście pomyłka, Leandro Silva a nie Santos :-)
 
Od pewnego czasu wszelkie TUF'y rządzą się innymi prawami. Dana weźmie tych, którzy mu się jako fighterzy spodobają, choćby odpadli w prelimsach. Trochę to dziwne, bo wygranie programu jest obecnie warte coraz mniej. Tak czy siak dobrze mi się ogląda sezon, choć poprzedni jakoś łatwiej i szybciej dostępny był takie mam wrażenie i byłem w niego bardziej zaangażowany, jak i rywalizacja Wanda z Vitorem była trochę bardziej emocjonująca;) No i nie szukałem, ale jestem ciekaw co z Mutante w końcu...?Pupilem Vitora.
 
Czy poprzedni sezon też miał takie zjebane opóźnienie wersji angielskiej w stosunku do brazylijskiej? 9 dni mineło od emisji siódmego odcinka a napisów dalej nie ma.
 
Back
Top