TUF Brasil 2

Cactus

Moderator
Cohones
tuf_brazil_2_01-566x370.jpg

Dyskusja o drugim sezonie brazylijskiej edycji The Ultimate Fighter. Trenerami są Werdum i Nogueira, a zawodnicy rywalizują w wadze półśredniej. W tym temacie można wrzucać również inne materiały, np. zapowiedź odcinka. Linki do pobrania oraz wideo można wrzucić i znaleźć tutaj.

---

Lista uczestników:

• Bruno • Jacare • Dias (11-3-1)
• Cleiton • Foguete • Duarte (12-1)
• Daniel • Gelo • Oliveira de Azeredo (4-1)
• David Vieira (4-0)
• Felipe Olivieri (11-4)
• Gil Freitas (14-5)
• Henrique • Sucuri • Batista (4-0)
• Juliano • Ninja • Wandalen (7-3)
• Leandro • Buscape • Silva (5-0)
• Leonardo Santos (11-3)
• Luciano Contini (8-1)
• Luiz Jorge • Besouro • Dutra Jr. (11-2-1)
• Marcio • Pedra • Santos (4-0)
• Neilson Gomes (14-2)
• Pedro Irie (9-5-0)
• Roberto Barros • Corvo • Martins Amorim (6-1)
• Robson • Negao • Ferreira (4-0)
• Ronaldo • Rony Silva • Oliveira Silva (3-0)
• Santiago • El Rasta • Ponzinibbio (18-1)
• Thiago • Bel • Silva (9-3-1)
• Thiago • Marreta • de Lima Santos (8-1)
• Thiago • Jambo • Goncalves (15-3)
• Tiago • Unstoppable • Alves (3-0)
• Viscardi Andrade (13-5)
• Wande Lopes Santana (6-0)
• Weguimar • Big Big • de Lucena Xavier (17-5-1)
• William • Patolino • Macario (6-0)
• Yan Cabral (10-0)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Niecierpliwie czekam na drugi sezon. Szczerze nie wiem kiedy startuje, więc może ktoś poda na start termin :)?

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
aach, tesknilem za wywiadami z tym akcentem! kiedy zaczynaja?

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Już wystartował w niedzielę :) W temacie o linkach wrzuciłem odcinek do ściągnięcia

vaicavalo

KSW
Heavyweight
Dzięki Cactus za temat ;) TUFa z ulubionym zawodnikiem wypada obejrzeć ;) Dużo bardziej wole brazylijskie wersje niż amerykańskie. Co do faworyta to stawiam na Cabrala bo tylko jego z tego grona znam ;)

Cactus

Moderator
Cohones
Team Nogueira:

Luiz Dorea - boks

Everaldo Penco - BJJ

Eric Albarracin - zapasy

Sheymon Moraes - muay thai

Vitor Miranda - kickboxing

Team Werdum:

Wanderlei Silva - MMA

Rafael Cordeiro - muay thai

Rubens Cobrinha - BJJ

Kenny Johnson - zapasy

Felipe Werdum - capoeira

Visu

Bellator
Heavyweight
Moze to glupie pytanie (nie ogladalem pierwszego tufa), ale nie ma wersji z angielskimi napisami? :-)

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
ooo, to mega, zaraz sprawdzam. jak dobrze pamietam to tamten tuf mial angielskie napisy wjebane z miejsca.

no i jeszcze Wanderlei u Werduma! :)

lugasek

UFC
Light Heavyweight
http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-17-linkidownload/page/3#post-523160

@up

Jeszcze nie ma.

Moze to glupie pytanie (nie ogladalem pierwszego tufa), ale nie ma wersji z angielskimi napisami?
boss.gif

1 sezon był z napisami, do tego jeszcze nie ma.

Calo

WSOF
Light Heavyweight
W linkach jest już pierwszy odcinek z napisami ENG, więc można zacząć oglądać :-)

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Nie wiem czy ktoś poza mną już to ogląda, ale napiszę swoje spotrzeżenia. Pierwszy odcinek na plus, z drugim czekam na napisy.Zawodnicy przykładają się do walk , dają fajne starcia. Na uwagę zasługują Maretta i Besoura, a także Irie ze swoim nokautem. Jak narazie wg mnie najlepiej się w odcinku pokazali .

Born2kill

UFC
Heavyweight
Ja oglądałem...1 sezon cały z napisami, więc dziwnie było, ale wziąłem pod uwagę fakt, że będzie sporo walk, to uniwersalny język...Drugi odcinek już chyba poczekam jak będzie z napisami.

bizubka

Oplot Challenge
Welterweight
Czy może ktoś potwierdzić informację o tym, że Yan Cabral wypadł z domu na skutek kontuzji? Nie oglądałem czwartego odcinka.

Calo

WSOF
Light Heavyweight
O cholera wypadł? Był moim faworytem. Czekam na napisy do odcinka 4 i wtedy pooglądam. Kurwa, żesz się musiałem natknąć na spoiler.

Jak szukasz takich info to w linkach Cactus często wrzuca podsumowania, pogrzeb tam.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
albo mi sie wydaje po TUF'ie 17 albo poziom tego Brasila jest mega sredni.

Calo

WSOF
Light Heavyweight
W porównaniu do 17 każdy sezon będzie teraz mega średni. Akurat tutaj żaden z zawodników mnie nie przekonuje nawet w takim stopniu jak końcowe picki Jonesa i Sonnena, a że lubię i znam Cabrala, to był moim faworytem.

bizubka

Oplot Challenge
Welterweight
Dla mnie Yan też był cichym faworytem. Zwłaszcza, gdy ze złamaną dłonią potrafił oszukać i poddać druga belkę na czarnym pasie bjj. No trudno. Myślę, że raczej na pewno zagości w oktagonie.

Born2kill

UFC
Heavyweight
4 odcinek? Ja widziałem 3...1 i 2 to walki eliminacyjne, 3 to odcinek z domu. Wszystkie trzy już w necie widzę z napisami angielskimi jakby kogoś interesowało ;)

Calo

WSOF
Light Heavyweight
@Born - wszystkie 4 są już w linkach

@bizubka

Pooglądałem 4 odcinek i zarzucam potwierdzenie (4 EPISODE SPOILER ALERT)

Yan wypadł i wypadł też Neilson (kolano). 2 kontuzje w jednym odcinku. Mam nadzieję że to koniec , bo denerwujące jest jak ogląda się sezon w którym ciągle zmieniają się fighterzy. Obstawiam Yan - Neilson na finale tego TUF-a. Najczęściej kontuzjowani dostają szansę w oktagonie, a taka walka by mnie zaciekawiła.

Świetna walka Jambo i Viscardi, pokazali twardość. Nie dziwie się Andrade'mu że zdenerwował się na Nogueirę, ale w sumie była to pewnie pewnego rodzaju odpowiedź na wyzwanie Foguete z kontuzją przez ,,żółtych" .

Bardzo fajny pomysł z tymi wyzwaniami! Po zapowiedzi odcinka 5 mogę stwierdzić że przypały w tym sezonie przebiją chyba wszystkie inne. Mógłby ten Minotauro trochę coś wygrać, by było ciekawiej, bo jak narazie 3-0 dla Werdumów :-)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie wiem jak te teamy wybierają te walki, że w 6 odcinku...UWAGA

...wybierająca ponownie starcie strona przegrywa walkę...i to wyraźnie. Tak jakby nie myśleli, nie znali możliwości swoich fighterów czy często nawet przygotowania kondycyjnego.

PS: Dziwne mają te "Dwa ognie" jakieś. Ja zawsze grałem, że gdy się łapało piłkę to rzucający wciąż pozostawał. Jedyną opcją było zbicie go przez graczy z pola bądź tych już strąconych. Dłuższa zabawa, na lepsze cardio ;) Masakra, z 20 lat chyba nie grałem, a ile to się razy wygrywało, nawet jak cała klasa na boisku była :)

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Zauważyłem to samo, ogólnie mam wrażenie że ostatnio dobierają te walki bez ładu i składu, samo dobieranie drużyn już mnie dziwiło w paru aspektach. Do teraz nie wiem, po jaką cholerę Nogueira wystawiał tego swojego Jambo naprzeciwko Andrade w którymś z wcześniejszych odcinków, skoro nie musiał ładować go do tego starcia. Werdum też jakoś ostatniej walki zbytnio nie przemyślał, zestawiając Irie z najlepszym do tej pory zawodnikiem w ,,Domu". W ogóle ten sezon jest pełen nieścisłości, kontuzji, i beznadziejnych podnoszeń do stójki sędziego Yamasaki.

PS:Cały czas mnie dziwi jedna rzecz. Leandro Santos , który odpadł w eliminacjach z Davidem Vieirą, będzie walczył na brazylijskiej gali z Ildemarem Alcantarą. Czym Dana kierował się biorąc go do UFC?

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
@Calo, odnośnie PS

Zapewne tym, że trzeba było zastępstwa na te żałośnie słabą kartę. Szkoda by importować kogoś dobrego z dobrze zapowiadających sie eventów

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Skoro już miało być zastępstwo, to nie wiem co Dana zrobi z Cabralem i Gomesem, którzy wypadli z TUF-a z powodu kontuzji, ale to któregoś z nich mógł wrzepić na zastępstwo. Silva odpadł w eliminacjach z jednym ze słabszych zawodników sezonu, jego walka nie była jakaś niesamowita, brak było kontrowersji, kontuzji lub czegoś w ten deseń. Inni zawodnicy mogą się czuć zirytowani, że to nie oni dostają szansę, tylko zawodnik który nawet nie dostał się do House'a.

BTW. licze na to, że Yan szansę w UFC dostanie, lecz może na innym evencie bo na finale to już chyba miejsca dla niego nie ma na karcie.

W poprednim poście pomyłka, Leandro Silva a nie Santos :-)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Od pewnego czasu wszelkie TUF'y rządzą się innymi prawami. Dana weźmie tych, którzy mu się jako fighterzy spodobają, choćby odpadli w prelimsach. Trochę to dziwne, bo wygranie programu jest obecnie warte coraz mniej. Tak czy siak dobrze mi się ogląda sezon, choć poprzedni jakoś łatwiej i szybciej dostępny był takie mam wrażenie i byłem w niego bardziej zaangażowany, jak i rywalizacja Wanda z Vitorem była trochę bardziej emocjonująca;) No i nie szukałem, ale jestem ciekaw co z Mutante w końcu...?Pupilem Vitora.

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Czy poprzedni sezon też miał takie zjebane opóźnienie wersji angielskiej w stosunku do brazylijskiej? 9 dni mineło od emisji siódmego odcinka a napisów dalej nie ma.