TUF 13 - Odcinek 2

Bubi

ONE FC
Flyweight
Dalej wieje nudą, walka beznadziejna, w domu nic się nie dzieje, Brock się nie napina. Lipa :-)
 

madafaka

Maximum FC
Middleweight
niestety Dana powiedział, że w obecnej sytuacji Sonnen nie może być trenerem TUF'a. na jego miejsce próbuje się wkręcić Mayhem, też było by ciekawie :)
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
NUUUUUUUUUUUdAAAAAAAAA:-)borring.jpg
 

matachosiu

Oplot Challenge
Featherweight
Nie wiem czy tam się nic nie dzieje czy po prostu realizatorzy show tego nie pokazują.. ale 2 odcinki.. i nudy
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Tak pierwszy jak i drugi obejrzałem na przewijaniu... wieje nudą jak cholera ;/ Nastepny obejrze pewnie tylko po to, żeby zobaczyć kto z kim zawalczył.
 

steyr

BAMMA
Featherweight
Sonnen i Mayhem to byloby cos:D pod wzgledem pyskowek zakasowalby chyba nawet Rampega i Evansa:)
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Dość słaby odcinek, ale jeszcze się rozkręcą myślę :) emocje będą rosły ;) Brock musi sobie przypomnieć nieco WWE i zrobić przedstawienie;)Ten Keon żenada moim zdaniem, jak on z takim charakterem doszedł tu gdzie doszedł...No, ale powodzenia w życiu, jednak chyba inaczej zarabiając, choć wiem, że UFC to nie wszystko.Coś czułem, że bedzie teoretyczna niespodzianka, jako, że JDS wybierał. Równa walka, pewnie Torres dziką kartę potem dostanie, choć moim zdaniem dali nudną walkę. Walczyli mocno ze sobą, ale w taki sposób, że nie wyglądało to zbyt efektownie. Jak na tyle klinczu ...brak obaleń czy slamów praktycznie to jednak nieudana walka. Chyba, że czyimś celem wchodząc do klatki jest skutecznie utrzymywac lepsza pozycję w klinczu i najlepiej przyciskając rywala do siatki, bez myśli o tym by jednak w pewnym momencie go znokautować lub obalić...
 
Top