Trolle w necie, czyli co sądzi o was ciocia Wikipedia

kaczka jest kurą, a żona pracuje? hmm to może być prawda! Dzięki temu ma czas na rozdawanie domowego budżetu :>
 
powinieneś zostać jakimś adminem np od tanio skóry nie sprzedam w nagrode za taką aktywność :)
 
W tematach przez większość uznawanych za trollopochodne było od groma próśb o nie komentowanie i nie karmienie trolli. Nie pomogło. Tuż pod takim wpisem zawsze pojawiał się kolejny i kolejny. Ludzie po prostu nie potrafią sobie odmówić przyjemności dowalenia gościowi, którego uznają za trolla ;) (taki prosty sposób na dowartościowanie). Obawiam się więc, że ten desperacki*, aczkolwiek bardzo słuszny apel OP też nic nie da.



*desperacki = "Już nie mogę! Muszę coś zrobić, żeby to się skończyło! Muszę, muszęęęęę!!!"
 
Ja jednak myślę że nasz redaktor kokos pisze jakiś nowy artykuł ,a do niego dołączy się piorun i Logan :-)
 
Od Logana to się odczepta, jestem porządnym obywatelem tej społeczności. A kaczka pisze nawet wartościowe fanposty i czasem wrzuci ciekawego newsa, ale owszem - pojawił się znikąd i jest go wszędzie pełno.
 
No i co? Nie mówiłem? Przecież na tym etapie każdy, kto napisał komentarz pod najnowszym artykułem redaktora dobrze wie, jak zniechęcić go do pisania kolejnych. Nie komentować wcale. A jednak już mamy 16 komentarzy (wyłącając te redaktora). Celem tych wpisów nie jest zniechęcenie autora, ale dowalenie mu i dowartościowanie samego siebie. I to jest moim zdaniem gorsze, niż same artykuły.
 
ja pierdole, co Wam te felietony kokosa przeszkadzają... Jak chce to niech sobie pisze.
 
Dokładnie. Ciągłe wjeżdżanie na "trolli" to jeden wielki, zbyteczny flood zdecydowanie gorszy od samego "trollowania".
 
Wracając do tematu kilka postów wcześniej to dla mnie Logan nie jest aż takim trollem, jak Kokos, czy Piorun .



Moim zdaniem to wygląda tak :



1. Kokos, nie cierpię gnoja ( tu przepraszam, za słownictwo, ale nigdy nie spotkałem się z tak irytującą osobą ) i nie chodzi tu tylko o te jego artykuły, ale o późniejsze wypowiedzi



2. Piorun, tu nic nie powiem :) .



3 Logan, on jak dla mnie daje już radę . Był swego czasu 4 razy gorszy .
 
Za dużo emocji przywiązujesz do jego postów zamiast brać je z przymrużeniem oka. Jak mnie ktoś wkurwia to przestaję z nim gadać :)
 
@Shoocker - Tu wypowiedź sarkastyczna, czy faktycznie 2 innych kolesi ?



@Lucek - No już zaprzestałem dyskusji z Truskawką, i zaprzysięgam się, że nie mam zamiaru już z nim dyskutować . Wyraziłem po prostu swoje zdanie na jego temat : ) .
 
Niepotrzebnie bo mogę się założyć że to sprowokuje następne wymiany zdań :) A co do Logana to jest Logan i był logan :) Dwóch róznych użytkowników.
 
Rampage jak dla mnie jestes najwiekszym burakiem tutaj. tak burakiem. prezentujesz postawe typowego wyksztalciucha polskiego. narcyzm, i niczym uzasadnione poczucie wyzszosci. po za tym nie rozumiesz co to ironia, i nie masz dysnansu. ja kokos, ty burak.
 
Ledwo napisałem że to sprowokuje kolejne wymiany zdań i już riposta kokosa :D Widzisz jak to działa? Czasem lepiej przejsć obok tego obojętnie i powstrzymać się od wrzuty a zamiast tego na przykład kulturalnie dać do zrozumienia że się kogoś nie darzy sympatią :)
 
swoja droga nicki, ktore zawieraja foto i pseudo gwiazdy MMA, chyba swiadcza o slabej i malo interesujacej osobowosci :(
 
Będę patrzył Ci na ręce od tej pory xDDD



EDIT:



kokos80 - Skończ prowokować bo tylko sobie tym szkodzisz.
 
Ciach. Kolejny temat.

Próbujecie "walczyć z trolami" a tym czasem niszczycie temat za tematem (ten akurat był bezwartościowy).
 
Back
Top