Treningi BJJ dla dzieci BERSERKER'S TEAM LODZ

natalka

Oplot Challenge
Featherweight
Witam Panowie i (chyba) dwie Panie!



Bardzo prosze o jakas opinie o treningach BJJ dla dzieci w klubie Berserker's.



Tak wlasciwie chodzi mi o to, czy takie zajecia dla siedmiolatka sa "ksztalcace" ;) To chyba dobra podstawa pod pozniejsze treningi. Ale czy dziecko w tym wieku powinno juz zaczynac?



Jak to jest pozniej? Skoro treningi sa od siodmego do dwunastego roku zycia, to pozniej jako trzynastolatek moze trenowac z doroslymi, przy odpowiednim wzroscie i wadze?



Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
 
Tak. Tylko, ze piszac bezposrednio do klubu do ktorego chce zapisac dziecko wiadome jest, ze beda zachwalac swoje treningi. Chodzi mi o opinie kogos kto ma dziecko trenujace BJJ :D kogos kto przedstawi swoja opinie na temat treningow w tym wieku, nawiazujac do tego klubu.
 
Moje dziecko nie trenuje bjj w berserkersach, ale czekając na swój trening często ogladam zajęcia bjj dzieci. Mogę szczerze napisać, że dzieci dobrze się bawią jednocześnie panują tam twarde zasady i często Krystian przeprowadza z nimi "męskie rozmowy" na temat ich zachowania. Mam wrażenie, że chłopcy sa zapatrzeni w osobę trenera i jest dla nich autorytetem, więc chyba to dobrze świadczy o zajęciach ;)
 
Back
Top