Transmisja KSW 39

Vojtazz

Oplot Challenge
Featherweight
Witam. Mam pytanko odnośnie jakości i poziomu transmisji gali z różnych źródeł. Zawsze w PPV oglądałem KSW w Cyfrowym Polsacie i nie było żadnych problemów, natomiast teraz nie będę miał takiej możliwości. Chciałbym abyście podzielili się swoimi opiniami na temat jakości transmisji w IPLI i na ksw.tv. Pozdrawiam.
 
Ipla pewniejsza.
(ksw tv ostatnio padlo i nie chodzilo)

Jesli wezmiesz na ksw tv to masz dodatkowo dostep do gali przez 48h i szatnie ring girls i zawodnikow.

Natomiast jesli jestes za granica to ipla nie dziala, masz wtedy tylko opcje ksw tv.
 
Z racji tego, że przez ostatnie 10 lat nie miałem telewizora, to wszystkie gale KSW (te za 40 zł i za 7 zł) oglądałem na ksw.tv. Tylko raz się zawiodłem - transmisja gali w Londynie. Podobno wtedy mieli ogólnie problemy z transmisją. Złożyłem reklamacje jeszcze w czasie gali i za jakiś czas dostałem odpowiedź, że następną galę PPV mam za free.
Na ksw.tv można wykupioną galę oglądać jeszcze przez następne 72 godziny
 
Z KSW.tv to loteria i to spora, co do Ipli ja osobiście swego czasu tam oglądałem KSW 31 i nie mogłem narzekać, owszem były lekkie przycinki ale to bardziej wynikało z winy mojego sprzętu niż Ipli.
 
Witam. Mam pytanko odnośnie jakości i poziomu transmisji gali z różnych źródeł. Zawsze w PPV oglądałem KSW w Cyfrowym Polsacie i nie było żadnych problemów, natomiast teraz nie będę miał takiej możliwości. Chciałbym abyście podzielili się swoimi opiniami na temat jakości transmisji w IPLI i na ksw.tv. Pozdrawiam.
weeb.tv kilka zlotych i ksw bez przycinki
 
Ja dostałęm free PPV od KSW za to, że poprzednia transmisja nie działała.

Nie narzekam, cieszę się, że w końcu jest jakiś odzew z ich strony. Może jakbym się bardziej uparł to by jakiś czas temu oddali hajsy.

Mam nadzieję, że teraz będzie SI, bo jak nie to kasuję to konto u nich w pizdu i będę odradzał każdemu.
 
Back
Top