Trailer KSW 17 już jest!

Coraz lepsze te trailery im wychodzą, ten naprawdę mi się podoba, wykonanie światowe.
 
He he KSW oznaczyło film jako prywatny :) Na szczęscie zdążyłem obejrzeć i powiem że fajnie zrobiony :)
 
Bo KSW oznaczyło ten film jako prywatny żeby się nie dało obejrzeć nie wiem czemu :)
 
Dzisiaj o 21 można zobaczyć na polsacie sport. Jak sami kurwa nie wrzucają trailera wieczorem mimo , że obiecują i przez cały następny dzień , to niech go chociaż nie blokują!
 
KSW ma problemy z kanałem YT na którym mial być zamieszczony trailer. Lada chwila powinno już działać
 
Wkurwiają ci ludzie wczoraj do pierwszej czekałem a taras wstawili i nie odblokują go
 
Zdążylem już obejrzeć. Dla mnie najfajniejsze zapowiedzi Materla vs Horwich i Janek vs Soko, ale generalnie cały trailer bardzo mi się podoba :)
 
A KSW ma problem ze sobą. Przez redaktora MMARocks mówią o tym że kanał na YT się im spieprzył
 
Dzięki Gaara. Ja zacząlem oglądać ten z Daily, ale w połowie przerwało i zablokowało.



Edit: polecam ten link powyżej - ściągnąłem , jakość 10/10 - trailer super! Nakręcił mnie na galę.
 
a mi ciągle przerywa pobieranie, moglby ktos zauploadowac na dailymotion albo youtube?
 
tez sciagnalem sobie, bo nie odpala mi z playera,



zajebista zapowiedz!



mnie wszystki walki elektryzuja na maxa,



Cipek - Horwich



Mamed - Filho



Janek - Soko



Iro - Kornik



Moks - Saidov



Wow, KSW FTW !



rewanzu Pudziana z DVD tez nie moge sie doczekac, nie wiem jak wy :D



nie moge sie doczekac juz tej gali, rozpiska powala,



wie ktos ile kosztuje KSW na ipli tak btw. Bo bede zmuszony wykupic
 
ok 11 zł



Też zasysam trailer, ale sendspace troche wolny jest ;] lepiej było na rapida zapodać :)ale dzięki :)
 
Ja bym strzelał na zwyczajny brak dostępu do telewizora i możliwość skorzystania z laptopa. Np. jakiś wyjazd, taka wersja wydaje się przynajmniej nieco bardziej możliwa :D
 
siedze za granica teraz. Normalnie odpalil bym jakiegos zwyklego streama, ale wiadomo jak to z nimi jest, raz sie zatnie innym razem zostanie usuniety, a tej gali sobie nie odpuszcze, wiec licze na iple!
 
Trailer miazga, ciekaw jestem tylko czy ten Navigator faktycznie jest Mameda bo jakoś na Olsztynie go w nim nie widziałem :)



Cipek vs. Horwich - walka na, która najbardziej czekam ...
 
Naprawde swietny trailer, bardzo dobrze nakreca atmosfere przed gala. Zdecydowanie najlepsza produkcja KSW.



War Berserkers!
 
Back
Top