Trailer KSW 17 już jest!

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
He he KSW oznaczyło film jako prywatny :) Na szczęscie zdążyłem obejrzeć i powiem że fajnie zrobiony :)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Bo KSW oznaczyło ten film jako prywatny żeby się nie dało obejrzeć nie wiem czemu :)

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Najbardziej podobała mi się zapowiedz Materla - Horwich . Ogólnie w fajnych klimatach zrobiony.

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Dzisiaj o 21 można zobaczyć na polsacie sport. Jak sami kurwa nie wrzucają trailera wieczorem mimo , że obiecują i przez cały następny dzień , to niech go chociaż nie blokują!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
KSW ma problemy z kanałem YT na którym mial być zamieszczony trailer. Lada chwila powinno już działać

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Wkurwiają ci ludzie wczoraj do pierwszej czekałem a taras wstawili i nie odblokują go

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Zdążylem już obejrzeć. Dla mnie najfajniejsze zapowiedzi Materla vs Horwich i Janek vs Soko, ale generalnie cały trailer bardzo mi się podoba :)

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
A KSW ma problem ze sobą. Przez redaktora MMARocks mówią o tym że kanał na YT się im spieprzył

Anonymous

NoLife FC
Dzięki Gaara. Ja zacząlem oglądać ten z Daily, ale w połowie przerwało i zablokowało.

Edit: polecam ten link powyżej - ściągnąłem , jakość 10/10 - trailer super! Nakręcił mnie na galę.

Sajd

Ground Game
a mi ciągle przerywa pobieranie, moglby ktos zauploadowac na dailymotion albo youtube?

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
tez sciagnalem sobie, bo nie odpala mi z playera,

zajebista zapowiedz!

mnie wszystki walki elektryzuja na maxa,

Cipek - Horwich

Mamed - Filho

Janek - Soko

Iro - Kornik

Moks - Saidov

Wow, KSW FTW !

rewanzu Pudziana z DVD tez nie moge sie doczekac, nie wiem jak wy :D

nie moge sie doczekac juz tej gali, rozpiska powala,

wie ktos ile kosztuje KSW na ipli tak btw. Bo bede zmuszony wykupic

Yagiel

UFC
Lightweight
ok 11 zł

Też zasysam trailer, ale sendspace troche wolny jest ;] lepiej było na rapida zapodać :)ale dzięki :)

Cactus

Moderator
Cohones
Ja bym strzelał na zwyczajny brak dostępu do telewizora i możliwość skorzystania z laptopa. Np. jakiś wyjazd, taka wersja wydaje się przynajmniej nieco bardziej możliwa :D

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
siedze za granica teraz. Normalnie odpalil bym jakiegos zwyklego streama, ale wiadomo jak to z nimi jest, raz sie zatnie innym razem zostanie usuniety, a tej gali sobie nie odpuszcze, wiec licze na iple!

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Trailer miazga, ciekaw jestem tylko czy ten Navigator faktycznie jest Mameda bo jakoś na Olsztynie go w nim nie widziałem :)

Cipek vs. Horwich - walka na, która najbardziej czekam ...

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Naprawde swietny trailer, bardzo dobrze nakreca atmosfere przed gala. Zdecydowanie najlepsza produkcja KSW.

War Berserkers!