Tony El Cucuy Ferguson

kumpel1908

Maximum FC
Bantamweight
Zakladamy fc Tonego
I ciekawi mnie ile jeszcze walk ten przekot musi wygrac zeby dali mu ZASŁUŻONEGO TS??????

LCKLFC

Brutaal
Heavyweight
011_Tony_Ferguson.1409274049.0.jpg

kamerling

WSOF
Heavyweight
Lubię umiarkowanie tego El Ku chuja, ale jak widziałem kiedyś jak on robił martwy ciąg, to :DC:

Niby PRO, a wykonanie ćwiczenia jak amator, koci grzbiet... aż bolało oglądanie :no no:

tesla

Maximum FC
Featherweight
Lubie gościa, nigdy sie ne poddaje ale tak naprawdę. Są i inni zawodnicy którzy walczą do końca, ale trochę pod publikę. widać ze sa zrezygnowani, i gasną. Nie on.Ma siłą życiową i determinację pierwszych traperów zdobywających dziki zachód.A kto po alkoholu nie odjebał niech pierwszy rzuci kamień.

maras

UFC
Middleweight
Walki zawsze daje zajebiste, a ta z RDA zapowiada się epicko.

Powiem tak - jestem jego hejterem, wkurwia mnie jego charakter i ogólnie chuj mu w anus, ale potrafię docenić jego kunszt. Walczy naprawdę efektownie, do końca, nie dał żadnej zamulającej walki. Jego walkę z Vannatą oglądałem popiskując jak mała dziewczynka. Ale zawsze kibicuję jego przeciwnikowi, kibicowałbym nawet Conorowi :D

A kto po alkoholu nie odjebał niech pierwszy rzuci kamień.

Odjebywałem mnóstwo razy, ale nigdy tak chujowej akcji jak El ChujChuj. Rzucam mu więc głaz na ryj
shatner.gif

tesla

Maximum FC
Featherweight
ja też, ale mógł zostać gościem który bije żonę , wybrał walkę w klatce, póki to robi niech żyje, skoro pozwoli dojść do głosu sadyście który w nim mieszka, kula w łeb

Grubas

UFC
Middleweight
Pomimo że prawie nikt typa nie trawi( jebie mnie to jak się zachowuje) to przekocur to ogromny!!! Daje widowiskowe i emocjonujące walki a reszta mnie naprawdę jebie...

RaphTaba

ONE FC
Middleweight
Ja mam zawsze tak:
- "Niech ten Elchujchuj w końcu przegra."
Dochodzi do jego walki i mu zawsze kibicuje :crazy:
To co pokazuje w klatce jest dla mnie najważniejsze.

dizel77

UFC
Middleweight
Muszę mu przyznac, ze nie dość ze dobrze walczy to wzbudza sporo emocji. MMA potrzebuje takich dupków. Brakuje takich na najlepszym poziomie. Tylko z takim typem nigdy nic nie wiadomo. Pobije kogoś na ulicy i pozamiatane.

Chuj z niego nieziemski. Nie znoszę go ... :lol: