Tomek Drwal dla MMAFighting.com,

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
Tomek Drwal co do walki i poddania Palharesa:

“Pech zdarza sie kazdemu,i to jest czesc mojej pracy by radzic sobie z takimi wypadkami.Nie bede narzekac.Akurat ten czas byl dobry dla niego i zly dla mnie.Ja bylem i tak wtedy przytloczony i rozkojarzony poniewaz w Newark zgubilem swoj portfel z bardzo waznymi dokumentami.Teraz tylko oczekuje na lepsze dni.”

“Poczulem wolne i dziwne trzeszczenie w mojej kostce,wiec odklepalem i zaczalem krzyczec.
Mysle ze kiedy ktos odklepuje i krzyczy, to znaczy ze ma dosc,ze oddaje zwyciestwo drugiemu i koles powinien przestac trzymac skretowke bez obaw o jakiekolwiek nieporozumienie z arbitrem.
Ale szczerze nie mam pojecia co wtedy dzialo sie jego w glowie.Nie bede go osadzac i po prostu zostawie to fanom do oceny.”

Tomek potwierdza takze ze nie odniosl zadnej powazniejszej kontuzji:

“Kolano i kostka nie potrzebowaly operacji to bylo tylko silne naciagniecie. Ciagle mam za duzo plynow w kostce i kolanie,powoduja one spuchniecie ale z kazdym dniem jest coraz lepiej.Mysle ze wkrotce wroce do 100% sprawnosci i zaczne treningi do okolo 2 tygodni.“

“Mam nadzieje ze stanie sie to jak najszybciej.Chce jak najszybciej zapomniec o tym nieszczesliwym incydencie.“

Zrodlo: http://www.mmafighting.com/2010/04/21/tomasz-drwal-refuses-to-judge-palhares-for-controversial-submi/
 
Back
Top