Tomasz Oświeciński rozbił Adriana Ciosa w 74 sekundy! „Strachu” udanie wraca po 6 latach przerwy

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
OswiecinskiFAME.jpg


Tomasz Oświeciński udanie wrócił do klatki na zasadach MMA po 6 latach przerwy. Na gali FAME 21, która 18 maja odbyła się w Gliwicach, "Strachu" już w pierwszej rundzie rozbił Adriana Ciosa.

Niskie kopnięcie ze strony Tomasza Oświecińskiego na rozpoczęcie walki. Adrian Cios spróbował odpowiedzieć sprowadzeniem, jednak „Strachu” to wybronił. Oświeciński trzymał rywala w uchwycie i zadawał cały czas kolejne uderzenia. Po nieco ponad minucie starcia sędzia zatrzymał pojedynek, widząc bezradność Ciosa.

Tomasz Oświeciński stoczył trzecią walkę na zasadach MMA. Poprzednie dwie miały miejsce pod szyldem KSW - w 2017 roku uderzeniami rozbił Pawła Mikołajuwa, a w 2018 roku przegrał przez nokaut z Erko Junem.

Adrian Cios wszedł do klatki z serią czterech wygranych z rzędu, podczas której pokonywał w kolejnych starciach Łukasza Malankowskiego, dwukrotnie Marcina Najmana oraz Pawła Jóźwiaka.



 
Last edited by a moderator:
Co jak co, ale jednego Ciotowi nie można odmówić: nikt nie opanował w takim stopniu jak on techniki nastawiania tyłu głowy pod cios :waldeklaugh:
I z takim Ciosem przegrali nasi dwaj wybitni fighterzy jak Najman (2x) i Prezes... :facepalm: odpowiednio 5 lat i 1 rok młodsi wtedy... :lol:
 
I z takim Ciosem przegrali nasi dwaj wybitni fighterzy jak Najman (2x) i Prezes... :facepalm: odpowiednio 5 lat i 1 rok młodsi wtedy... :lol:

Najman. Ten to przegra dosłownie z każdym. Ale ten caly Prezes to juz mógł się postarać bardziej lol
 
„Z Ciosem przegrać kurwa?! Z Ciosem???”
No jak widzieliśmy - można przegrać i z Ciotem tzn Ciosem...
Najman jest tak dobry że brakuje pytań. Przecież do Ciosa nic nie trzeba potrafić. A a przypadku Najmana powinna wystarczyć w zupełności jego masa no i odrobina rozumu.
Jednak i to potrafił przegrać.

Osobiście na jego miejscu po takiej przegranej, wstyd nie pozwoliłby mi pokazać się kiedykolwiek i komukolwiek... Jeśli bym się pod ziemię nie zapadł to na pewno bym z tego wstydu spłonął. A Marcin żyje normalnie, pokazuje się normalnie i nawet pierdoli kocopoly nienormalnie...

Jak ostatnio o walce Usyka z Furym... Pierdolnal że Usyk nie jest nkekwestionowanym mistrzem i nie posiada wszystkich pasów bo nie posiada pasa tej federacji widmo której Najman mistrzostwo właśnie ma i coś tam pierdolił że pasa nie wakował i ten pas zostaje w Polsce :D

No mało się nie orzygalem ze śmiechu. Kogo kurwa ten pas interesuje poza Najmanem ? :D Nie dosyc ze ten pas to oficjalnie należy do Salety to jeszcze się Najman nim chwali. Kradzionym pasem nosz kurwa ahahah

Najman to jest mózg
 
No jak widzieliśmy - można przegrać i z Ciotem tzn Ciosem...
Najman jest tak dobry że brakuje pytań. Przecież do Ciosa nic nie trzeba potrafić. A a przypadku Najmana powinna wystarczyć w zupełności jego masa no i odrobina rozumu.
Jednak i to potrafił przegrać.

Osobiście na jego miejscu po takiej przegranej, wstyd nie pozwoliłby mi pokazać się kiedykolwiek i komukolwiek... Jeśli bym się pod ziemię nie zapadł to na pewno bym z tego wstydu spłonął. A Marcin żyje normalnie, pokazuje się normalnie i nawet pierdoli kocopoly nienormalnie...

Jak ostatnio o walce Usyka z Furym... Pierdolnal że Usyk nie jest nkekwestionowanym mistrzem i nie posiada wszystkich pasów bo nie posiada pasa tej federacji widmo której Najman mistrzostwo właśnie ma i coś tam pierdolił że pasa nie wakował i ten pas zostaje w Polsce :D

No mało się nie orzygalem ze śmiechu. Kogo kurwa ten pas interesuje poza Najmanem ? :D Nie dosyc ze ten pas to oficjalnie należy do Salety to jeszcze się Najman nim chwali. Kradzionym pasem nosz kurwa ahahah

Najman to jest mózg
Ja to jednak myślę że Najman to trochę ma rozumu. Przecież on przegrywa kładąc się żeby nie dostać obrażeń. Zrobił sobie z przegrywania znak rozpoznawalny i zarabia na tym że zbiera wpierdol. Nikt by się nim nie interesował jakby wygrywał z nikomu nieznanymi typkami w przeciętny sposób. A tak to nie lubi go nikt i wielu chętnie zobaczy jak go biją mimo że to przewidywalne. No chyba że jest chory na głowę to ta wersja która opisałem nie trzyma się kupy
 
No jak widzieliśmy - można przegrać i z Ciotem tzn Ciosem...
Najman jest tak dobry że brakuje pytań. Przecież do Ciosa nic nie trzeba potrafić. A a przypadku Najmana powinna wystarczyć w zupełności jego masa no i odrobina rozumu.
Jednak i to potrafił przegrać.

Osobiście na jego miejscu po takiej przegranej, wstyd nie pozwoliłby mi pokazać się kiedykolwiek i komukolwiek... Jeśli bym się pod ziemię nie zapadł to na pewno bym z tego wstydu spłonął. A Marcin żyje normalnie, pokazuje się normalnie i nawet pierdoli kocopoly nienormalnie...

Jak ostatnio o walce Usyka z Furym... Pierdolnal że Usyk nie jest nkekwestionowanym mistrzem i nie posiada wszystkich pasów bo nie posiada pasa tej federacji widmo której Najman mistrzostwo właśnie ma i coś tam pierdolił że pasa nie wakował i ten pas zostaje w Polsce :D

No mało się nie orzygalem ze śmiechu. Kogo kurwa ten pas interesuje poza Najmanem ? :D Nie dosyc ze ten pas to oficjalnie należy do Salety to jeszcze się Najman nim chwali. Kradzionym pasem nosz kurwa ahahah

Najman to jest mózg
Najman przegrał w pierwszej walce z Peterem Simko. Później był wygrany rewanż, ale nawet Kulej wątpił w to, że Najman wygrał.
Ta walka jest jeszcze na YT.
Najman jest wyjątkowo słaby, analizowanie go pod względem sportowym nie ma sensu.
Chociaż fakt faktem taktycznie też jest fatalny, już ten sumita duszący cycem zawodnika Ksw wiedział jak wykorzystać wszystkie swoje plusy
Tyle, że Najman w przeciwieństwie do Murana jest mądry bo nie chwali się ,,zebrałem ponad 100 ciosów w walce i wytrwałem
 
Ja to jednak myślę że Najman to trochę ma rozumu. Przecież on przegrywa kładąc się żeby nie dostać obrażeń. Zrobił sobie z przegrywania znak rozpoznawalny i zarabia na tym że zbiera wpierdol. Nikt by się nim nie interesował jakby wygrywał z nikomu nieznanymi typkami w przeciętny sposób. A tak to nie lubi go nikt i wielu chętnie zobaczy jak go biją mimo że to przewidywalne. No chyba że jest chory na głowę to ta wersja która opisałem nie trzyma się kupy
Ja bym się nie dziwił gdyby ktoś na jego polecenie stawiał pieniądze, Najman zna scenariusz i zakończenie każdej walki przed rozpoczęciem, nie dość że dyma federację i widzów, to dodatkowo dyma bukmachera i to byłoby bardzo logiczne w jego przypadku.
Stary oszust.
 
Ja bym się nie dziwił gdyby ktoś na jego polecenie stawiał pieniądze, Najman zna scenariusz i zakończenie każdej walki przed rozpoczęciem, nie dość że dyma federację i widzów, to dodatkowo dyma bukmachera i to byłoby bardzo logiczne w jego przypadku.
Stary oszust.
To dużo szłoby na tym zarobić? Przecież chyba nie da się obstawić z kilkadziesiąt tysięcy złotych u bukmachera chyba, że się coś zmieniło, a za mniejsze kwoty to szkoda ryzykować
 
To dużo szłoby na tym zarobić? Przecież chyba nie da się obstawić z kilkadziesiąt tysięcy złotych u bukmachera chyba, że się coś zmieniło, a za mniejsze kwoty to szkoda ryzykować
Czy ja wiem, on nie zarabia milionów za te swoje walki, więc każdy pomysł na rozmnożenie pieniędzy jest dobry.
Imo on nawet za te swoje "występy" dostaje koło 50k.. więc nawet jak dychę rozmnoży to jest dobrze, ryzyka za dużego w tym nie ma jak ma zaufanych ludzi którzy to obstawiają, tu 2k, tu 2k tam 5k że walka zakończy się w pierwszej rundzie, czy jakiś inny tego typu kurs które wcześniej Marcin przegląda i tyle.
A najłatwiej jest ustawić wynik właśnie swoją porażką.
 
Czy ja wiem, on nie zarabia milionów za te swoje walki, więc każdy pomysł na rozmnożenie pieniędzy jest dobry.
Imo on nawet za te swoje "występy" dostaje koło 50k.. więc nawet jak dychę rozmnoży to jest dobrze, ryzyka za dużego w tym nie ma jak ma zaufanych ludzi którzy to obstawiają, tu 2k, tu 2k tam 5k że walka zakończy się w pierwszej rundzie, czy jakiś inny tego typu kurs które wcześniej Marcin przegląda i tyle.
A najłatwiej jest ustawić wynik właśnie swoją porażką.
Tylko po co te federacje dają mu wciąż to wciąż nowe "walki" wystarczyło go tylko zaprosić na te konferencję dla dymów...
bo w klatce i tak nic nie pokazuje ciekawego, bo wszystko i tak już było, faule (DQ), odklepywanie itp.
:siara: :confused::facepalm:
Najman najbardziej znany i dobrze zarabiający "zawodnik" do swoich słabych umiejętności... w kraju! czyli pewnie jeszcze parę lat to pociągnie.
 
Tylko po co te federacje dają mu wciąż to wciąż nowe "walki" wystarczyło go tylko zaprosić na te konferencję dla dymów...
bo w klatce i tak nic nie pokazuje ciekawego, bo wszystko i tak już było, faule (DQ), odklepywanie itp.
:siara: :confused::facepalm:
Najman najbardziej znany i dobrze zarabiający "zawodnik" do swoich słabych umiejętności... w kraju! czyli pewnie jeszcze parę lat to pociągnie.
Dają mu walki bo o nim piszemy, robią z nim wywiady a dzieci uważają go za Mastermajnda. Właśnie dla tych kontrowersji go zatrudniają.
 
Dają mu walki bo o nim piszemy, robią z nim wywiady a dzieci uważają go za Mastermajnda. Właśnie dla tych kontrowersji go zatrudniają.
No i wywiady czy programy z nim z dużymi wyświetleniami... no i pajac się ustawił pomimo braku umiejętności i często nawet woli walki :confused: :facepalm: :siara:
Te freaki to mu się idealnie trafiły na koniec "sportowej" kariery, bo w boksie czy normalnym MMA nie miał już czego szukać...
 
No i wywiady czy programy z nim z dużymi wyświetleniami... no i pajac się ustawił pomimo braku umiejętności i często nawet woli walki :confused: :facepalm: :siara:
Te freaki to mu się idealnie trafiły na koniec "sportowej" kariery, bo w boksie czy normalnym MMA nie miał już czego szukać...
On nigdy nie miał czego szukać w prawdziwym sporcie.
 
Ja bym się nie dziwił gdyby ktoś na jego polecenie stawiał pieniądze, Najman zna scenariusz i zakończenie każdej walki przed rozpoczęciem, nie dość że dyma federację i widzów, to dodatkowo dyma bukmachera i to byłoby bardzo logiczne w jego przypadku.
Stary oszust.


Mógłby go ktoś strollować, wejść do klatki i od razu po komendzie klepać w matę
 
Mógłby go ktoś strollować, wejść do klatki i od razu po komendzie klepać w matę
Żeby ktoś go wydymał to musiałby być pewniak teoria i trzebaby mieć jakąś wtyke w jego otoczeniu by mieć pewność.

A przy takich komicznych sytuacjach to buk nie rozlicza po 1.0 z racji obawy przed ustawieniem walki? Jak było wtedy jak ten marcon się przed Załęckim położył?
 
Czy ja wiem, on nie zarabia milionów za te swoje walki, więc każdy pomysł na rozmnożenie pieniędzy jest dobry.
Imo on nawet za te swoje "występy" dostaje koło 50k.. więc nawet jak dychę rozmnoży to jest dobrze, ryzyka za dużego w tym nie ma jak ma zaufanych ludzi którzy to obstawiają, tu 2k, tu 2k tam 5k że walka zakończy się w pierwszej rundzie, czy jakiś inny tego typu kurs które wcześniej Marcin przegląda i tyle.
A najłatwiej jest ustawić wynik właśnie swoją porażką.
Nie no: myślę, że ponad 150 tys Najman może zarabiać.
On próbował żyć inaczej, teraz są jego długi do kupienia na giełdzie długów.
Te freaki to go uratowały: tu pokrzyczy, trochę się powygłupia i do pracy chodzić nie musi
 
Nie no: myślę, że ponad 150 tys Najman może zarabiać.
On próbował żyć inaczej, teraz są jego długi do kupienia na giełdzie długów.
Te freaki to go uratowały: tu pokrzyczy, trochę się powygłupia i do pracy chodzić nie musi
Nie uwierzę nigdy w 150k dla Najmana za jego pseudo występy. Chyba że połowę oddaje jako wypraną forsę.
 
Nie uwierzę nigdy w 150k dla Najmana za jego pseudo występy. Chyba że połowę oddaje jako wypraną forsę.
Hm to jeśli Najman dostaje te np. 75 k to ile zarabiają zawodnicy z dołu karty? :robertmakeup:
Coś tam porządnie misi zarabiać, generuje zasięgi i nie wiem czy jest jakikolwiek freak, który przez dłuższy czas potrafi interesować tak dużo grup wiekowych
 
Hm to jeśli Najman dostaje te np. 75 k to ile zarabiają zawodnicy z dołu karty? :robertmakeup:
Coś tam porządnie misi zarabiać, generuje zasięgi i nie wiem czy jest jakikolwiek freak, który przez dłuższy czas potrafi interesować tak dużo grup wiekowych
30k?

70 k raz na 3 miesiące w Polsce za nic, to jest sowity zarobek ;)
 
Oj obawiam się że jednak Najman zarabia więcej jak te 50 k za występ. Za walkę z Muranem Najman miał na twardo zapewnioną wypłatę wysokości 350 tys złotych. To jedna z lepszych wypłat ale średnio za większość walk dostawał w okolicach 100 tys złotych...Serio... za walkę z Pudzianatorem otrzymał tylko 50 tysi... Ale kiedy to było... Z Don Kasjuszem 100 tysi złotych. Tyle miał w kontrakcie. Odjebał więc całości nie dostał ale jak widać nie sa to jakieś małe pieniądze jak na kogoś kto jest totalnym beztalenciem nawet we frikach. To nie sa informacje jakieś tajne czy ukrywane...

Tak to właśnie w dzisiejszych czasach działa. Tak skonstruowany jest rynek. Najman wzbudza ogromne zainteresowanie, więc jego gaże są wysokie... W googlu Polacy częściej wpisywali nazwisko Najmana niz Lewandowskiego więc...

Za 50 kafli Najman z siebie takiej szmaty do podłogi by nie robił. Myślę że on po latach ciężkich treningów ceni się trochę wyżej jak te 50 tysi.
 
@Draniu nie uważasz że od czasu manualny z Kasjo jego stawka nie wzrosła, wręcz przeciwnie, zmalała, a walka z Murańskim to była jego wypłata życia?

Ja nie uwierzę że za "walkę" z Jóźwiakiem na wotore dostał więcej niż 50k.

Mniej więcej rozumiem twoją wypowiedź ale ile można płacić gościowi za pierdolenie głupot i oddanie walki po pierwszym lepszym strzale, ta stawka nie rośnie, moim zdaniem maleje, na dobrą sprawę to Najman nie sprzedaje PPV, nie ma swojej grupy fanów jak ci inni jutuberzy, ludzie oglądają bo chcą żeby dostał w pizde ale nie kupują od niego PPV, a to czy on na gali jest czy nie ma go dużej różnicy nie robi dla tego który ma zamiar kupić PPV dla jakiegoś Bandury czy innego kurwa nie wiem, tejkfuna czy innego nitro ciecia.
Więc jego obecność to tylko dodatek który jest niepotrzebny z ich perspektywy.
 
Back
Top