Tomasz Oświeciński po 6 latach wraca do MMA. Zawalczy z Adrianem Ciosem na FAME 21

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
CiosOswiecinski.jpg


Organizacja FAME ogłosiła kolejny pojedynek, który odbędzie się na gali FAME 21, już 18 maja w Gliwicach. Będzie to starcie na zasadach MMA pomiędzy Tomaszem Oświecińskim i Adrianem Ciosem.

W walce wieczoru gali FAME 21 widzowie zobaczą starcie na zasadach boksu. Tomasz Adamek zmierzy się w nim z Patrykiem Bandurskim. Oprócz tego do klatki wejdą między innymi Kasjusz Życiński, Michał Pasternak, Ewa Piątkowska czy Klaudia Syguła.

Tomasz Oświeciński do tej pory walczył tylko pod szyldem organizacji KSW. W grudniu 2017 roku na KSW 41 pokonał on przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Pawła „Popka” Mikołajuwa, natomiast w czerwcu 2018 roku na KSW 44 przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Erko Junem.

Adrian Cios wygrał ostatnie cztery walki z rzędu - dwukrotnie przez dyskwalifikację z Marcinem Najmanem, przez techniczny nokaut z Łukaszem Malankowskim i decyzją sędziów z Pawłem Jóźwiakiem. Wcześniej Cios stoczył pięć pojedynków, podczas których wygrał tylko z Mateuszem Kisielem, a przegrywał z Tomaszem Łomnickim, Dawidem Ambroziakiem, Michałem Cichym i Aleksandrem Muzheiko. 
poprawiłem:
"Przez jebniętych uwielbiany, a przez drugich znienawidzony A̶m̶a̶d̶e̶u̶s̶z̶ Adrian Cios – to właśnie on zmierzy się z występującym po raz pierwszy we freak fightowej federacji Tomaszem „Strachem” Oświecińskim "
 
Strachu, młody utalentowany prospekt (1-1 MMA) zaledwie 51 lat...
:juanlaugh:
Czyli średnia wieku FAME 21 podskoczy i Góral nie będzie już najstarszy na tej gali
 
Już w tytule jest błąd rzeczowy bo ktoś kto występował we frikfajtach w cyrku nie może WRÓCIĆ do MMA.
 
Screenshot_2024-05-06-12-28-42-545~2.jpg

Plakat i tytuł "Cios strachu" jak do filmu akcji klasy C z lat 90...
(The Blow of Fear) (1994)
Gdzie młody właściciel sklepu z zabawkami (pluszakami) spotyka na swojej drodze groźnego gangstera... chcącego przejąć jego sklep...:lol:
Już od 18.05 w wypożyczalniach VHS...
w rolach głównych Adrian Blow i Thomas Os...:lol: :confused:
 
Ale zabawnie było wczoraj zerknąć jak Tomcio z jednej strony pozuje na gościa na poziomie a z drugiej napina się jak plandeka na żuku i grozi Ciosowi żeby nie śmiał łapy wyciągać bo zobaczy co się stanie i dostaje liścia a potem kopa w dupę. Każdemu jednemu się wydaje, że się lepiej zaprezentuje i każdy finalnie wychodzi na pajaca.
 
Back
Top