Tomasz Marciniak o UFC 121

Spamteam

BAMMA
Featherweight
“Walczy o pas mistrza świata” no, no…. to chyba Pudzian chciał być mistrzem świata w MMA?
icon_smile.gif

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
TJ bardzo fajnie, wyglądasz na dużo bardziej wyluzowanego, niż przy pierwszej wizycie w Orange – wtedy byłeś dość widocznie spięty, także nice – jest progres
icon_smile.gif

fifik

Oplot Challenge
Heavyweight
Tidzej Nie obraź się, wiedzą to ich bijesz na łeb na szyje, ale nie potrafisz się przebić. Może barwa głosu, ton.. nie wiem, ciężko ocenić. W każdym razie na polityka się nie nadajesz. Zamiast fachowych informacji przeważała paplanina jak to gość nie lubi Lesnara. Ja też nie lubię.. i czy to kogoś obchodzi?? Przez to ani słowa o pozostałych walkach… Mam nadzieję że Orange Sport się uczy i wyciągnie wnioski.

steyr

BAMMA
Featherweight
stary, tak jak czasami krytykuje chlopakow z mmarocks (staram sie konstruktywnie:)) tak teraz gadasz glupoty. To druga najbardziej profeslonajna rozmowa o mma w polskiej tv (pierwsza byla z jurasem) I z tego trzeba sie cieszyc. Pewnie ze chetnie posluchalbym o Paulo Thiago albo pojedynku Sancheza. Ale na razie w tym celu moge posluchac szklanej szczeki, a ludzi trzeba zainteresowac przy pomocy Lesnara i gluchoniemego Hamilla. Wszystko przyjdzie z czasem.

pajero

Brutaal
Middleweight
Co on pieprzy z tą zmianą czasu , przecież zmiana jest podczas ostatniej niedzieli października czyli 31 za tydzień .

AKK

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Byłem ciekaw o Shieldsie ale niestety kolega z budo.pl rozgadał się o uczuciach do lesnara;p mam nadzieję że następnym razem zaproszą tylko TJ:) pozodzenia Tj oby tak dalej

drifter

Brutaal
Featherweight
TJ mi przypomina Janusza Pinderę od boksu. Takie same spokój, wyważenie, rzeczowość, fachowość i … powoli taka sama druga broda.
icon_razz.gif

Przemek

UFC
Lightweight
O co wam chodzi ,właśnie ten koleś z budo mówił z sensem i oby częściej takich zapraszali a nie pytali się mrożka o mma…

Sebastinho

Oplot Challenge
Featherweight
odpierd…ić sie od TJ’a mówił fajnie, konkretnie, dawał ogólnie radę. No i wywiadami nam służy na galach UFC ostatnio. Jestem poo kawalerskim dzisiaj ale pozdrawiam redakcje i dziekuje wam za informacje, much love!!!

RaV

BAMMA
Bantamweight
Eeettam zawsze znajdzie się ktoś kto lubi ponarzekać i powypominać. TJ bardzo fajnie mówił i dał radę w 100%. Koleś z Budo też spoko tylko jakiś taki bezpłciowy

jerz

Jungle Fight
Lightweight
tak myślałem że chciałeś coś o Shieldsie powiedzieć,ale ten gość z budo nie potrzebnie tam był i tylko przeszkadzał

mmafan

Jungle Fight
Lightweight
ale stęka ten gościu z budo.pl,w połowie wyłączyłem bo miałem już dość jego stękania i tematu Lesnara.TJ daje rade,jeszcze trochę otrzaskania w tv i będzie o.k.

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Kufa mać TJ rośnie na trzecią względem rozpoznowalności postać komentującą polskie MMA
icon_biggrin.gif
Po Jurasie i Janiszu….. A no i jest jeszcze Mroczek przed Tobą ;D

fireinthehole

Oplot Challenge
Welterweight
nie mogłem się powstrzymac zeby nie napisac tego: ogólnie lubię krytykować mma rocks czasem specjalnie się przyczepić czegoś ale teraz jak zobaczyłem tego kolesia z budo to musze powiedzieć ze TJ był bardzo wyważony spokojny bez wdawania się w gadkę jaki to Lesnar zły tylko rzeczowe podkreślenie jego umiejętności i to mi sie bardzo podoba widać różnice jakościową zero populizmu.TAK dalej . A co do tego z budo pierwsze skojarzenie jak go zobaczyłem to że to szczuka tylko sie ogolić zapominała i nie wierzyłem że kiedyś to napisze ale nie podobały mi się wypowiedzi tego z budo pod adresem Lesnara którego nigdy nie lubiłem i dalej nie specjalnie lubię ale po walce z Carwinem nie można go tak lekceważyć.

Tens

WSOF
Heavyweight
Idealny duet to Juras odpytujący Tidzeja. Koleś z budo starał się zrobić z lesnara osiłka bez techniki,co mnie osobiście strasznie grzało. Nie obchodzi mnie czy gość Lesnara lubi czy nie. W TV ma być obiektywny na tyle ile to możliwe.

sethcab

Shark Fights
Lightweight
@Tens – dokładnie.

W ogóle, skąd oni go wytrzasneli (Oskara)? Gość wyszedł jak Goldberg przy Roganie
icon_razz.gif

P

Paweł Kowalik

Guest
Tidzej staje się gwiazdą pierwszej wielkości. Niedługo nie pogadasz… Uważaj, bo już niejedna osoba nie udźwignęła popularności
icon_wink.gif

Świetna robota Tomaszu. Brawo dla OS za zapraszanie prawdziwych ekspertów.

EDIT: Tak właściwie to mogli jeszcze wziąć Venoma i Yoshiego jak chcieli mieć trzech mówiących :D