Tomasz Drwal dla GrapplerInfo

Belfort

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Nigdy mi sie nie podobał sposób wypowiedzi Drwala. Jakoś nie darze go sympatią…

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
A co do ma do czego, są zawodnicy, których się bardziej lubi albo nie.Ustala jakieś seminaria, potem nie przyjeżdża, nawet nie zadzwoni. Mówi, że trenuje ostro itp itd a potem daję gównianą walkę.
Nie muszę za nim przepadać i tyle ;)

Drunk Cat

Brutaal
Middleweight
emanomis – ja tez potwierdzam :d … Bubi lepiej trenowac madrze niz ciezko bo mozna sie przetrenowac i tez dac gowniana walke
icon_wink.gif

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Venom wyluzuj.
Niekażdy go musi lubić. I cały czas ktoś pisze przy wywiadach, że danego zawodnika nie lubi (tego z wywiadu) i jakoś nie ma takiej spiny. Przy walkach też.
Odpalmy Kamila Bednarka i cieszmy się pokojem i miłością
icon_wink.gif

konkur

Brutaal
Bantamweight
Venom - ale jak juz kogos bronisz to bron wszystkich, nie pozwol nikomu najezdzac na Kamila Vanderleja ani Pudzille.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
No dokładnie jakoś w innych tematach też pisali, że kogoś lubią albo nie, ale dobra.koniec gadki szmatki

konkur nie mieszajmy poważnych zawodników MMA z niepoważnymi.

Po za tym co innego oceniać czyny czy wypowiedzi, a co innego pisać "nie lubię Drwala, bo nie podoba mi się sposób jego wypowiedzi". Za przeproszeniem jaki to ma związek z tematem?

emanomis

Oplot Challenge
Lightweight
to dobrze slyszalem
icon_smile.gif
dzieki za potwierdzenie!
@Venom: to Ty przeprowadzales wywiad z Tomkiem? slyszalem tez, ze Drwal i Kita razem jada do Rosji na walke Kity ProFC. Czy Tomek ma jakies plany zwiazane z ProFC? i jak komentowal treningi z Kita? udana wspolpraca??
pozdrawiam

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Ostatnio jak był wywiad z Kułakiem też było kilka tekstów “Nie lubię go”. Po BJ Pennie też ostatnio dużo było negatywnych komentów (nieuzasadnionych) itp. itd. chłopak go nie obraził, ale z drugiej strony to nie jest miejsce gdzie opisujemy swoje uczucia – z tym racja.
Sposób w jaki się wypowiada to też czyn i za to też można go nie lubić.
Ale nie czepiajmy się.

Ciekawe, gdzie teraz Tomek powalczy. Polska raczej odpada (chyba, że BOTE będzie). Najważniejsze, żeby teraz nie opuścił swojego poziomu sportowego. Potrzebuje też znaczących wygranych, żeby wrócić do UFC.

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Fajny wywiad, mam nadzieję że niebawem gdzieś Tomek zawalczy bo za długa przerwa nie jest korzystna.
Apropo Kity to po ostatniej jego walce sądzę że przede wszystkim powinien pracować z mocnymi grapplerami, bo kickbokserso wyglądało super ale w parterze robi głupie błędy niestety :/

Belfort

Oplot Challenge
Light Heavyweight
@Venom
Nie przepadam z nim i tyle.. Po co mam pisać do Niego na facebook, skoro moge napisać to tutaj ?
Po to są komentarze, czasem są krytyczne a czasem nie. Czepiasz sie nie wiem czego…

Houk

Brutaal
Bantamweight
Venom raczej się identyfikuję z Twoimi wypowiedziami ale tym razem trochę przesadzasz z poprawnością moim zdaniem. Nikt pod tym postem nie ciśnie z Drwalem, a skoro ten jako w pewnym sensie osoba publiczna, śmiało korzysta z wolności słowa, często nie przebierając w słowach, powinien się liczyc z możliwą krytyką. Mi osobiście też zaczął przeszkadzac styl jego wypowiedzi i rozczarowałem się trochę. To jest naturalna konsekwencja ostrych publicznych wypowiedzi. A argument odwołujący się do dzielenia na poważnych i nie poważnych zawodników w tym kontekście, to już jest żart jakiś dla mnie. Każdy kto trenuje i walczy ryzykując zdrowie powinien byc traktowany na takich samych zasadach. Pozdrawiam.

dyb

Brutaal
Heavyweight
Venom dobrze pisze
icon_smile.gif
co mnie obchodzi ze ktos nie darzy danego zawodnika sympatia za styl wypowiedzi? kogo to w ogole interesuje, oddaj sekunde mojego zycia zmarnowana na przeczytanie nic nie wnoszacego posta. Napisz ze go nie lubisz bo ma slaba obrone przed duszeniami, albo ze ma szklana szczeke, ale ze styl wypowiedzi nie pasuje? wtf, kogo interesuje twoje prywatne wyssane z palca zdanie o kims…

OoO

Jungle Fight
Featherweight
@ Belfort
Czepiasz się nie wiem czego…

No właśnie. Czego Ty się Belfort czepiasz Tomka? Kogo to w ogóle to interesuje? Po co masz o tym pisać tutaj na forum? Na ścianie w pokoju sobie napisz “Nie lubię Tomka Drwala”.

Pyta

Oplot Challenge
Lightweight
Uwaga! Venom sie przyp…dala
Drwal wyrobil sobie jakąś tam markę walcząc w UFC i na niej “jedzie”.Ciekawe jak daleko…

Belfort

Oplot Challenge
Light Heavyweight
@dyb
Jakbyś nie widział interesuje, skoro tyle postów sie pojawiło na ten temat. Wiesz, takie coś ma znaczenie, bo żeby miec swoich fanów i dobrze sie prezentować medialnie trzeba mieć sympatie kibiców
icon_wink.gif

czemu jak Krzysiek Soszyński udzielił wywiadu, wszyscy tylko pozytywnie pisali o jego prywatnej osobie.
Dziwi mnie właśnie, czemu ktoś sie nie postawi w obronie takiego Pudzianowskiego, jak wszyscy po nim jadą …

Belfort

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ja pierdziele
icon_biggrin.gif

Tyle razy sie pojawiały posty, że ktoś nie lubi Spidera za jego styl bycia i jakoś nic z tego nie było …
Skończmy już to, ja napisałem tylko co myśle, reszta rozwineła temat
icon_wink.gif

Drunk Cat

Brutaal
Middleweight
To mam pytanie do was chlopaki. Co wam sie konkretnie w tym nagraniu nie podoba??? Ktore zdanie czy moze jakis gest??? Ton głosu ??? Fryzura??? Za mało sie usmiecha??? Nie wystepuje(NIE KRĘCI GO) w grapplingu??? Nie trenuje BJJ ??

MMaciek

Maximum FC
Lightweight
Mnie się nie podobała odpowiedż o diecie, bo co to za opis diety " unikac prostych cukrów".

maddem

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ma prawo nie darzyć go sympatią i ma prawo o tym pisać nie jest taki temat poruszany pierwszy raz więc o co halo. Trochę luzu. Dyb z tymi sekundami życia to dopiero było żałosne jak na youtubie jakimś więc tym bardziej sobie daruj. I żeby nie było Off Topa to wywiad spoko. Dziennikarz fajnie przytakiwał po zakończonej odpowiedzi
icon_smile.gif
“yyy Ok” hehe