Tomasz „Pająk” Stasiak (Jeden zwykły dzień - treningowy)

Gerard

BAMMA
Heavyweight
Ten filmik będzie z kategorii 'ogólnikowy', przedstawia on trening grupy najmłodszej - juniorów, grupy zaawansowanej, przeplatany krótkimi wypowiedziami moich zawodników, trochę sparingów w parterze / stójce, zapasy, wachlarz technik, przygotowania stójkowe pod okiem trenera Gracjana Szadzińskiego do zbliżającej się walki - ogólnie rzecz ujmując, znajdziecie tutaj wszystko czego dusza zapragnie, zapraszam do seansu. Pozdrawiam.

 
Bardzo dobry materiał. Przyjemnie się oglądało. Szacun za determinację. No i czekam na powrót. 5!
 
Dokładnie, myślę że rywal nie najgorszy na przetarcie z klatką / ringiem po takiej długiej pauzie, młody na pewno będzie chciał się wykazać na tle takiego 'starego wyjadacza' i liczymy na dobrą walkę z naszej strony, z mojej mogę powiedzieć tyle, że Tomek jest w świetnej dyspozycji i nie widzę żadnej płaszczyzny a której Łukasz mógłby Tomkowi zagrozić, ta walka powinna mieć swoje rozwiązanie przed czasem tak samo jak pięć poprzednich walk Tomka. Oby tylko zdrowotnie wszystko grało, bo to jest najważniejsze.
 
Back
Top