Tomasz „Pająk” Stasiak (Jeden zwykły dzień - treningowy)

Gerard

BAMMA
Heavyweight
Ten filmik będzie z kategorii 'ogólnikowy', przedstawia on trening grupy najmłodszej - juniorów, grupy zaawansowanej, przeplatany krótkimi wypowiedziami moich zawodników, trochę sparingów w parterze / stójce, zapasy, wachlarz technik, przygotowania stójkowe pod okiem trenera Gracjana Szadzińskiego do zbliżającej się walki - ogólnie rzecz ujmując, znajdziecie tutaj wszystko czego dusza zapragnie, zapraszam do seansu. Pozdrawiam.

husarz

EFC Africa
Light Heavyweight
Bardzo dobry materiał. Przyjemnie się oglądało. Szacun za determinację. No i czekam na powrót. 5!

Gerard

BAMMA
Heavyweight
Dokładnie, myślę że rywal nie najgorszy na przetarcie z klatką / ringiem po takiej długiej pauzie, młody na pewno będzie chciał się wykazać na tle takiego 'starego wyjadacza' i liczymy na dobrą walkę z naszej strony, z mojej mogę powiedzieć tyle, że Tomek jest w świetnej dyspozycji i nie widzę żadnej płaszczyzny a której Łukasz mógłby Tomkowi zagrozić, ta walka powinna mieć swoje rozwiązanie przed czasem tak samo jak pięć poprzednich walk Tomka. Oby tylko zdrowotnie wszystko grało, bo to jest najważniejsze.