Tomas of Poland

GLF

KSW
Light Heavyweight
Ktoś kojarzy pana w białych spodenkach?

Tiger Muay Thai and MMA training camp, Phuket, Thailand presents a Mixed Martial Arts fight in Phuket, Thailand: Matthias Freychuss of Sweden faces Tomas of Poland in a professional MMA Bout at the Bangla Muay Thai Boxing Stadium in Phuket Thailand on Jan 12th 2011. Both are students at Tiger Muay Thai and MMA training camp, Phuket, Thailand and BJJ Black Belt Ray Elbe is the Ref of the match.


 

gryzli

Oplot Challenge
Welterweight
może osoba z Kalisza sie wypowie bo wydaje mi się że na tego pana w białych spodenkach o ile się nie myle widnieje logo herbu klubu KKS Kalisz ?
 

Kris

Legacy FC
Flyweight
ale w tym wywiadzie mówi że będzie w Tajlandi głównie tym sie sugerowałem
 

outcast

Maximum FC
Bantamweight
a18.jpg
Na plakacie jest jako Brytyjczyk, może zdjęcie Wam pomoże - ja nie mam pojęcia kto to.
 

heileris

ONE FC
Flyweight
Wygląda jak jakiś Polak trenujący/przebywający na Wyspach.Przy okazji Magical Ray jako promotor = 'seems legit' jak to mówia ;) No i UFC Championship MMA GIGHT (?)
 

Zlatan

WSOF
Strawweight
Shoocker przeciez to byla bardzo rzeczowa i merytoryczna wypowiedz, szkoda ze nie uzyl opcji edytuj.Ten Tomas Polaka mi nie przypomina :P
 

Perfumiarz

KSW
Lightweight
myślałem, że to muay thai walka, znam typa z Kalisza, który jakoś w tym okresie siedział w Tajlandii na zaproszenie, którejś ze szkół.
 

Sonny87

BAMMA
Flyweight
Why U so excited ?
Po prostu jakiś Polak stoczył walke mma w Phuket. W ciągu roku do tmt przyjeżdza cała kupa Europejczyków w tym też Polaków. Jak ktoś czuje się na siłach i jak trener wyrazi aprobatę, to zawodnik może stoczyć pojedynek na Pattong boxing Stadium, czy też na Bangla.

Kto to jest? Raczej nikt znany, wiec jakie to ma znaczenie :)

Mimo wszystko, walka dobra :)
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Napisałeś to tylko po to by błysnąć wiedzą nt. Phuket? Post z dupy, no ale jeśli musisz wiedzieć to już tłumaczę...

Interesują mnie polscy zawodnicy, niezależnie od tego czy obecnie są znani, czy też nie. Wolę mieć wiedzę nt. niego niż Najmana, Bruneiki czy Pudzianowskiego.
Chłpak całkiem fajnie się zaprezentował i chciałbym wiedzieć, kto to jest. Choćby po to by poszukać jego innych pojedynków.
 
Top