To się nazywa tempo :)

hlehle

Brutaal
Lightweight
http://www.sherdog.com/fighter/Julio-Cesar-Neves-85818Koleś ma 18 lat, rekord 20-0, a pierwszą walkę stoczył lekko ponad 2 lata temu.Może warto go ściągnąć na jakąś galę w PL? (np. dla Anzora :P )
 
Kolego, warto taki wpis umieścić w istniejącym już temacie :).


Pozdrawiam
 
No kozak. Rekord wszystkich jego przeciwników to 21-42. Najczęściej walczył z kolesiami z rekordem 0-1, 0-2http://www.sherdog.com/fighter/Guilherme-Severo-95917 a to jego najtrudniejszy przeciwnik
 
To że obija ogórów nie oznacza że jest słaby. Zobaczcie kogo na liście przed UFC miał Khabib Nurmagomedov.Co nie zmienia faktu, że zamiast się rozwijać nabija sobie rekord ludźmi z ujemnym bilansem. Do kitu z takimi fighterami.
 
Już bardziej wolałbym pogromce Górskiego -Barantesa zszedł ostatnio do 66 i jest w zasięgu Anzora.
 
@p.pietr

U niego w rekordzie znalazłem prawdziwą perełkę:
http://www.sherdog.com/fighter/Wes-Wrage-5437
 
Kolego, warto taki wpis umieścić w istniejącym już temacie :)


Pewnie, że tak, ale nie kojarzę podobnego (zapewne są), więc trudno było odszukać.Rekord jak rekord (nabity na kelnerach), ale częstotliwość walk robi wrażenie :)
 
4 walki z tym samym typem w ciągu 4 miesięcy i 4x neck crank :D Jak to możliwe...:DGość z 1 postu tematu pokonywał wielkie nazwiska: Miranda, Silva, Santos, Bezerra i nawet Capoeira ;) Flying Knee specjalista, ciekawe czy lepiej mu wychodzi niż Anzorowi ?:)Poki ktoś nie przegrywa z kelnerami to pół biedy, gorzej mieć bilans przeplatany porażkami z takowymi...Ależ to MMA jest rozległe i powszechne już na świecie...Tyle gal jakichś mniejszych, lokalnych.
 
4 walki z tym samym typem w ciągu 4 miesięcy i 4x neck crank :D Jak to możliwe...:D


4 walki z tym samym typem w ciągu 4 miesięcy, 4 razy neck crank, 4 razy w pierwszej rundzie, 4 razy w ciągu pierwszej minuty, 4 razy w jednej organizacji, 4 razy walczył jako pierwszy w rozpisce.mindblown.gif
 
Ha, ale przynajmniej za 1 razem walczył z debiutantem, w drugiej walce z gościem 0-1, w trzeciej z 0-2, a w czwartej 0-3. Czy będzie piąta walka !? To jest pytanie :DZ tą "4" to jest w reklamie lotka kiedyś było hehe ;)
 
@Born, raczej 1-0, 2-0, 3-0 ten typek z nim wygrywał, szkoda, że nie rozwijał swojej kariery :)
 
http://www.sherdog.com/fighter/Travis-Fulton-80wiecej walk niz wszyscy zawodniczy KSW razem wzieci :)
 
Back
Top