To już jest przegięcie

Jest rozpoznawalny, uwelbiany na swojej stronie i na hajs też chyba nie narzeka, także wszytsko o czym wspomniałeś.
 
Kaczka to dla Ciebie :-) (nie mogę znaleźć twojego kultowego tematu)



warmachinejbj.bmp
 
To wszystko co piszecie o Bazelaku to jeszcze nic. Ten dobroczynny pan reklamuje swój sklep przez Pudziana. Zapłacił komuś za stronę o Pudzianie i dał odnośnik do swojego sklepu. Można umieszczać link do jakiejś strony czy będzie warn ?
 
Co Wy na to, by się zrzucić i zrobić baner -> Precz z pseudo gwiazdkami, co sami sobie nogi łamią -> i fotki Bazelaka i Najmana? Będzie się z nim jeździło na gale MMA Attack i KSW jak te pajace by walczyły. Nie mówiąc o przyszłych konwentach. Połowa tych co była na konwencie by go zabiła, ale twardy Najman w Interneciku.
 
@Evangelista



Wszystko fajnie, nawet jestem za, chociaz to troche okrutne, to tez ludzie - fakt inaczej myslacy ..."indywidualnie" ale jednak. No ale prawdopodobnie podali by nas do sadu za zniesławienie czy rozne takie, Bazelak juz straszych chyba sądami, nie wiem czy El-Toster tez.
 
to żadne zniesławienie, bo musisz publicznie podawac informacje o osobie i muszą byc nieprawdziwe



ale że to patałachy wie każdy i ewentualny pozew jest bezzasadny ;-)
 
No a baner ktory maja widziec wszyscy to nie publiczna rzecz ? Policja nie bedzie weryfikowala czy Najmanosław jest patałachem czy nie tylko to ze zostal obrazony bla bla bla. Ale ja sie nie znam, robta co chceta, chetnie popatrze haha :D
 
Zawsze można to podpiąć pod parodię i zrobić na śmiesznie, a nie na chamsko. Zresztą po zastanowieniu, jakakolwiek kasa przeznaczona na tych ludzi, to kasa stracona. Zrealizuję pomysł jak się już dorobię.
 
Policja nie zajmuje się zniesławieniami



takie bzdety można roztrzygac z oskarżenia prywatnego
 
Najman to bijąc i te liście pewnie by złapał kontuzję zresztą Bazelak wcale nie lepszy.
 
No no jeszcze nam się po liściu dostanie hehehehe :-).



Trzeba tylko gębę będzie dobrze nastawić żeby Pan N. nie złamał sobie przypadkiem ręki.
 
Mauricio, mi ta strona z najmanem wskoczyla na 2 miejscu. Ale za jakiś czas ta strona sie nie będzie pojawiać juz na 2 miejscu, tylko na dalszych miejscach. Jak chcesz to wpisuj MMA to nic zabawnego nie wyskoczy w wynikach wyszukiwan:)
 
Back
Top