TITAN FC 24 - debiut Braulio Estimy i walka Johnsona [VIDEO]

Miedziak

BAMMA
WelterweightJeden z najlepszych grapplerów na świecie, Brazylijczyk Braulio Estima stoczył wczoraj swoją pierwszą zawodową walkę MMA na gali TITAN FC 24.Na tej samej gali swoją drugą walkę po zwolnieniu z UFC stoczył Anthony "Rumble" Johnson. Po raz pierwszy w tym roku udało mu się zrobić wagę. 

KrwS

Brutaal
Super Heavyweight
Dobrze, ze Rumble wygrywa. Mam nadzieje, ze szybko zobaczymy go w UFC w LHW
 

GSP91

Shark Fights
Middleweight
Estima magiczne JJ ale niestety póki co nic więcej. Zapasy słabe, stójki się widocznie bał. Zobaczymy jak będzie dalej.
 

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
Dzięki za wrzute.Gratulacje dla Braulio, niestety widać że stójka jeszcze nie istnieje, zapasy też ograniczają się do tradycyjnych obaleń z BJJ, ale mam nadzieje, że uda się jeszcze coś Estimie zawojować.
 

Bardock

WSOF
Light Heavyweight
A skąd wiesz, że chce wojować świat MMA? Jak dla mnie to może poddawać słabiaków/średniaków, niektórym taka rola pasuje, a i dla oka takie bjj miłe. ;-] Z czasem Braulio być może się rozwinie w stójce, a może i nie, wszystko czas pokaże.
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Jeśli Estima nie chce zwojować czegoś w MMA, to ja - i pewnie wielu innych kibiców - na wstępie grzecznie mu podziękuję.
 

Bardock

WSOF
Light Heavyweight
Może warto zacząć małymi krokami, a nie jak Pudzilla iśc od razu po 'miszcza świata'? :-)
 

Bezimienny

M-1 Global
Lightweight
Ja bym chętnie obejrzał walkę Naruszczka/Jotko vs Estima. Ciekawe czy (jakby nie patrzeć) jedni z lepszych polskich zawodników byliby wstanie pokonać człowieka, który na razie ma dobry ,,jedynie • parter?
 
Top