THQ Bankrutem - EA Sports wykupuje prawa autorskie do UFC Undisputed!

Rozumiem. Ale ja pisałem o sobie, gry już dawno mnie nie bawią, ale w takie UFC czasem bym pograł.
 
Mnie właśnie Xbox przyciągnął do gier na nowo, no ale czaję, nie każdy lubi 'tracić' czas nawalając w kontroler. :P
 
Najlepsze wyjście to hybryda EA MMA i serii UFC. Nie chodzi tylko o samą walkę ale też tryb kariery, w 2010 był tragiczny, najlepszy był w UFC 2009, trening to nie może być kliknięcie A czy X tylko trzeba go samemu zrobić jak w UFC 3 albo EA MMA, wszystko to składa się na idealną grę MMA. Licencje ZUFFY, grafika EA, parter UFC 3, stójka EA MMA + solidne ulepszenia na każdym polu i będzie gites...
 
No niestety,ja wydałem tysiaka, żeby móc też i "pograć w MMA". Miłość nie zna granic, a chciałem dopiąć swego jak już cel sobie postawiłem ;) Miałem na PS2 Sudden Impact bodajże, ale jednak w tych czasach coś lepszego trzeba było złowić, dla oka i grywalności.



Poza UFC mam tylko Red Dead Redemption i polecam, coś innego, a zrobione jak wiele innych gierek. Choć kto ma znać ten tytuł to na pewno już go poznał :)
 
ja tam nie mogę się doczekać nowego rosteru w kolejnej części UFC - zawodnicy z DLC (których nie mam w UFC3 :( - Overeem, Zombie, Nick Diaz...), poza tym Erick Silva, ekipa ze Strikeforce... masakra!
 
Kaczka, wstydziłbyś się :-D Rozumiem, że było to "cepowisko", bo na chama czasem komuś może się to udać, trzeba było go obalić, pewnie by się pogubił :P



Ogólnie trójka wydaje mi się łatwiejsza niż 2010, ale może to kwestia doświadczenia ;)
 
Pewnie walczył Lesnarem, mój kumpel w 3 walce gdy ogarnął już sterowanie podbiegł na chama i 2 ciosami Lesnarem zamroczył mnie jak grałem Cainem...



EDIT: Stójka w EA MMA tez nie jest rewelacyjna, jak zawodnik moze się wypompować po jednej 3-4 ciosowej kombinacji? O klinczu to nie wspomnę, bo przełożenie jednej ręki zabiera cały pasek kondychy...
 
Trzeba było trzymać gardę, przetrrwać małą furię i zacząć punktować lowami ;))) Zamroczył, ale przetrwałeś i wygrałeś? :)



EDIT: Z tego co piszesz Hubi to to jakaś masakra z tym EA MMA...
 
Back
Top