Thompson - Nastula na MMA Atak ?

Antek Emigrant

BAMMA
Flyweight
Prawdopodobnie zanosi się na walkę Nastula vs. Thompson na kolejnej gali MMA Atak. Pan Cholewa odwiedził Thompsona w hotelu, a i rozmowy z Nastulą są ponoć już całkiem mocno zaawansowane. Ktoś może powiedzieć coś wiięcej na ten temat? Redakcja mogłaby podpytać?
 
Nastek ze swoją siłą ciosu dla Thompsona?Ze swoimi dźwigniami i duszeniami?Ależ wyzwanie. Niech dadzą mu kogoś solidniejszego, a Thompsona już nie chcę widzieć w Polsce.
 
No ale z Thompsonem? ;)


Tak właśnie sobie kombinuję. Półfinały Thompson vs. Nastula i Kita vs. Grabowski. No i odrazu mają dwie walki na MMA Atak 3, finał i o trzecie miejsce :-). Thompson pewnie będzie czwarty (podziękuje mu się) i na kolejnych galach pomiesza się Polakami, rewanże plus trochę świeżej krwi z zagranicy.
 
dla mnie lepsza walka niż z pudzianem i takie telegraficzne starcie miedzy pudzianem a nastulą.
 
Czemu średni ma walczyć z ciężkim?I ogólnie zwalczanie siebie nawzajem, emocje są, ale ostatecznie nie są do końca wesołe nigdy dla mnie.
 
@helieris i reszta

Przedstawię wam, jakby to mogło wyglądać.

Thompson walczy z Nastulą i - bez względu na rezultat walki (oczywiście, chodzi mi o wygraną/przegraną bez wała...) - zachwala organizację Darka Cholewy. Wynik idzie w świat, opinia również.
Wtedy, MMA Attack zyskuje jeszcze bardziej na popularności (nie tylko w Polsce), a notowania KSW, po ewentualnych kolejnych wałach na następnych galach, spadają na korzyść MMA A.

Ponadto, Thompson jest postacią rozpoznawalną. Można świetnie zbudować na nim hype, typu "pogromca Pudziana, który przyjechał zemścić się na Polakach po kontrowersyjnej porażce w rewanżu z najlepszym strongman'em świata" (tak, wiem, ponosi mnie...)

Science-fiction, ale tak to widzę...
 
A jeśli obali Nastka i przeleży na nim do końca mimo zajebistej aktywności Nastka z dołu i przegra decyzją?;]albo Nastek coś zapnie, sędzia przerwie mimo braku klepania kiepsko myślącego Anglika?Kolosus rzucałby kolejnymi pucharami i mikrofonami. Pomimo całej sytuacji z werdyktem jestem zdziwiony, że za to zachowanie jakoś nie słychać by miał być ukarany...
 
Science-fiction, ale tak to widzę...


Może, ale kto wie o czym tam sobie szeptali Cholewa i Thompson. A i z Nastkiem sprawy ponoć całkiem daleko już zaszły. Nie wie ktoś czegoś więcej? Redakcja?
 
Kolosus rzucałby kolejnymi pucharami i mikrofonami. Pomimo całej sytuacji z werdyktem jestem zdziwiony, że za to zachowanie jakoś nie słychać by miał być ukarany...


Myślę że K&L aż takiego tupetu to nie mają, choć kto wie.



Dziwię się że DVD ograniczył się do mikrofonu i rzucania pucharem. Równie dobrze mógł kimś pozamiatać. Jeżeli nie Martinem to przynajmniej Krystianem.



--



Przepraszam za te posty jeden pod drugim, ale muli strasznie i posty forumowiczów pojawiają mi się dopiero po opublikowaniu moich.
 
KSW nie puści mu kontraktu. Ale pomysł całkiem niezły w kategorii 'popularny main event'. Zakładając, że Nastula podpisze podajcie innych ciekawych freaków/ciężkich na poziomie?
 
@Madzer



Zgadzam się, że ta walka miała by nawet sens ze względów marketingowych. Thompson jest już rozpoznawalny w Polsce a ewentualna czysta wygrana Nastuli to byłby ładny pstryczek w nos K&L. Z drugiej strony jednak ryzyko jest spore bo jak będą jakiekolwiek kontrowersje lub nie daj Boże Nastula przegra to MMA Attack jest umoczone jeszcze bardziej niż KSW ;)



A tak prywatnie to wolałbym dla Nastuli zwyczajnie jakiegoś lepszego zawodnika ;)
 
@mmankt
Wydaje mi się, że Thompsonowi po tej walce i słowach, na pewno już nie ma kontraktu z KSW.
 
@Sebbeks



Ja bym powiedział, że na 99% nie zawalczy na KSW ale kontrakt może wciąż obowiązywać i co za tym idzie KSW może mieć wciąż wyłączność na jego walki w PL.
 
jak nie thompson to SAPP i wtedy jednoczesnie freak dla pudziana zostałby zablokowany.
 
@heileris
Jeżeli Thompson miał taki kontrakt jak Llorent, to już mu się zakończył. Llorent miał na rok lub 2 walki na KSW, w sumie to on go jeszcze ma.
 
W sumie dobrze ,ze pojechal Thompson po KSW - nalezalo sie za tan werdykt i np za werdykt w walce Antka...
 
Back
Top