1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

The Fighters: Szkoła mistrzów

Discussion in 'Forum MMA' started by Sajd, Jul 21, 2011.

1. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
  2. zoom

zoom UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,684
    Zdobyte Lajki:
    11,459
    Punkty:
    1,790
    omg na prowadzaca mogli wziac jakas dziewczyne z przyjazna twarza, ktora przyciagnie, a nie odstraszy widownie. . .

3. raphaelius

raphaelius EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    36
    Punkty:
    1,790
    @up

sluszna uwaga,

pozostaje jeszcze pytanie kto sie zdecyduje na pokazywanie tego "show" - bo na razie to nie wyglada zbyt Pro. Jakby w przedsiewzieciu maczala palce jakas wieksza stacja na pewno by to wszystko sie lepiej prezentowalo.

4. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    Jeśli to jeszcze nienakręcone - Nastek proszę zróbcie jakiś casting na prowadzącą. Program Hot or not z Vivy bardziej by tu pasował niż do prezenterki w stacji muzycznej. A o ile bardziej elokwentne i ładne, niesztuczne dziewczyny możnaby tam znaleźć...

Nie kreujmy bóstw na sztuczniactwie...mam nadzieję, że jeśli już ona musi tam być to w ostatnim odcinku dostanie high kicka, który przerwie jej "karierę".

A potem w CV będzie mieć, że prowadziła program...będą tam widnieć trzy literki - MMA, dla mnie to wstyd. Sam program chętnie zobaczę i mam nadzieję, że się powiedzie naszemu Złotemu Olimpijczykowi.

Share This Page