The best of MMARocks!

Kurde, a chciałem to wrzucić, ale tekst epicki po prostu :D



Ale, żeby się tego nie wyparł, to screen



262nogl.jpg
to nie ja, to pomowienia
 
Niezawodny @Born2kill

"Conor jest przystojny? To chyba tylko dla fanów MMA płci męskiej bądź materialistek widzących go przy tych furach i hajsie :D
Szczerze nawet ja mógłbym powiedzieć, że dla babek zwykle przystojni są wyżsi niż Conor i raczej bruneci, a nie blond czy rudzi. Choć oczywiście są też amatorki tego. Oczy tez różne działają na różne babki, jednym mokro na błękit, innym na ciemne oczy. Byle się dobrze dobierać :D
Conor jest na pewno dbający o swój wizerunek, a to dalekie od bycia faktycznie kimś "atrakcyjnym" szczerze. Ma hajs na wszystko obecnie, ale wciąż dla mnie ładniejsza może być skromna dziewczyna z ładną buźką niż wystylizowana lala, która widać, że ubrana na bogato, wypacykowana. Tyle, że widać bardziej maskę niż faktycznie urodę do oceny. Conor gdyby nie gajery, stylizacja, sława to byłby zwykłym irlandzkiem knypkiem o przeciętnej raczej urodzie, ani brzydal, ani jakiś przystojniacha raczej :D Ciekawe, że niektórym tak oczy mydli. Myślałem, że takie coś może jedynie na próżne laski działać :D No offence Masta, tak ogólnie się odniosłem do tematu tego :D"
 
Niezawodny @Born2kill

"Conor jest przystojny? To chyba tylko dla fanów MMA płci męskiej bądź materialistek widzących go przy tych furach i hajsie :D
Szczerze nawet ja mógłbym powiedzieć, że dla babek zwykle przystojni są wyżsi niż Conor i raczej bruneci, a nie blond czy rudzi. Choć oczywiście są też amatorki tego. Oczy tez różne działają na różne babki, jednym mokro na błękit, innym na ciemne oczy. Byle się dobrze dobierać :D
Conor jest na pewno dbający o swój wizerunek, a to dalekie od bycia faktycznie kimś "atrakcyjnym" szczerze. Ma hajs na wszystko obecnie, ale wciąż dla mnie ładniejsza może być skromna dziewczyna z ładną buźką niż wystylizowana lala, która widać, że ubrana na bogato, wypacykowana. Tyle, że widać bardziej maskę niż faktycznie urodę do oceny. Conor gdyby nie gajery, stylizacja, sława to byłby zwykłym irlandzkiem knypkiem o przeciętnej raczej urodzie, ani brzydal, ani jakiś przystojniacha raczej :D Ciekawe, że niektórym tak oczy mydli. Myślałem, że takie coś może jedynie na próżne laski działać :D No offence Masta, tak ogólnie się odniosłem do tematu tego :D"
Born to fenomen.
 
@J-Son w Hyde Park
Dobra, bo widzę, że są pretensje co do poziomu merytorycznego i obsługi klienta, dlatego biorę sprawy w swoje ręce i rozpoczynam autorski wątek (a nie żadne kopiuj-wklej gówno). Otóż właśnie stworzyłem pierwszy tabloid o tematyce mma!

Z jednej strony wychodzę naprzeciw oczekiwaniom userów, którzy żalą się, że u konkurencji lepiej, z drugiej zaś jest to formuła pokrywająca się (chyba) z aktualnym kierunkiem portalu.
Idea jest taka, by komentować bieżące wydarzenia mma i forum. Rzecz jasna będę robił tylko okładki, nie mam czasu na wydawanie całej gazety :mamed:

NR 1/2017

tabloidjp_qhenpsr.jpg
 
Hating na wysokim poziomie xD
grabowski słabiutki,to ma być najlepszy polski ciężki??? bez jaj


najpierw fuksiarsko wygrana walka z kitą,potem z barneteem nuda na maxa,wygrana fuskem po raz 2 a teraz przegrywa i to bardzo z gosciem który jest wrestlerem i potrafi tylko sprowadzić do parteru,hehe śmieszne.


z takimi warunkami fizycznymi i z taką techniką lepiej zeby grabowski zszedł do kategorii niżej,bo tutaj to moze z najmanem powalczyć.
Than, a few years afterwards...
 
Back
Top