Thales Leites powalczy o pas Superior Challenge!

fusel

EFC Africa
Heavyweight


Niedoszły przeciwnik Mameda Chalidowa, Brazylijczyk Thales Leites (MMA 18-4) zdaje się szybko wyleczył kontuzjowane kolano, bo już 30 kwietnia w Sztokholmie wystąpi w walce wieczoru gali czołowej organizacji MMA na rynku europejskim. Szef Superior Challenge, bo o tej organizacji mowa, szykuje Brazylijczyka do pojedynku o pas w kategorii średniej, jednak póki co przeciwnik Leitesa nie jest znany.

Ponadto na Superior Challenge 7: Rise of Champions odbędą się dwie inne walki mistrzowkie. W wadze półśredniej czołowy zawodnik na rynku skandynawskim Diego Gonzalez (MMA 13-4) zmierzy się ze znanym z KSW Brazylijczykiem Danielem Acacio (MMA 22-11), a w wadze lekkiej, najlepszy Szwed w tej dywizji Reza Madadi (MMA 10-2) skrzyżuje rękawice z jeszcze nieznanym oponentem.

Warto wspomnieć, że w Sztokholmie wystąpią również znani z UFC David Bielkheden (MMA 16-9) i niesforny dzieciak 8 sezonu TUFa Junie Browning (MMA 4-4), oraz kilku bardzo ciekawych szwedzkich zawodników, jak Tor Troeng (MMA 13-4-1), Assan Njie (MMA 13-2), czy Papy Abedi (MMA 8-0).

Thales Leites powalczy o pas Superior Challenge!
 

ironical man

Legacy FC
Light Heavyweight
To jest ponad miesiąc po KSW, tak więc bez przesady, że jakieś cudowne ozdrowienie nastąpiło. Jakby miał walkę tydzień czy dwa po KSW to wtedy byłaby inna rozmowa.
 

scirea

Oplot Challenge
Heavyweight
potwierdzam, bał się Mameda ;) zreszta jak miał by walczyć tak jak w pojedynku o tytuł UFC to nic ciekawego nie straciliśmy
 

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Nie ma co robić z tego sensacji - walka prawie półtora miesiąca po KSW i jeszcze przed kontuzją Lindlanda mówiono, że wystąpi na gali w Sztokholmie.
 
Top