Terroryzm Zamachy

Czekam na takie akcje u nas. Kiedy to nastapi? Mysle ze niedlugo... Kto te kurwy wytepi...
 
Nie oszukujmy się będą następne. Nawet jak ten z dziś to oryginalny Niemiec zrobił
Wojciech Szewko@wszewko

Tak jak powiedziałem właśnie do IAR - jeśli prawdziwe jest to wideo z dachu garażu, to raczej nie IS. Nie ta retoryka
 
Nie oszukujmy się będą następne. Nawet jak ten z dziś to oryginalny Niemiec zrobił
Tak jak powiedziałem właśnie do IAR - jeśli prawdziwe jest to wideo z dachu garażu, to raczej nie IS. Nie ta retoryka
to nie byl nimiec, ten z balkonu krzyczal do niego scheiss kanake, a tamten mu odpowiedzial, ze sie tu urodzil i mieszkal w getcie
 
Kurwy się panoszą, a te eurolewaki napychają kieszenie eurasami i chuja robią :evil:





Btw. Niech tylko do hamburga nie wpadają w terminie 2-4.09 xD
 
nie wiem, ja to zrozumialem, tak jak napisalem wyzej. jeszcze podkresla, ze wychowal sie na dzielnicy hartz 4, to kurwa prawicowiec, a pobiera hajs od panstwa i mieszka z takimi ludzmi?
 
Ja to nie mogę za długo w takich tematach przebywać bo chuj mnie strzela, truchła tych debili powinni rzucać świnią na pożarcie i wrzucać na arabskie kanały.
 
kurwa chociaz akcent tego strzelca w chuj niemiecki, i to chodzi o gadke, bo jak turasy mowia i araby to chocby sie tu urodzili to idzie poznac
 
gR4U1TSL_bigger.jpg

1 osoba zabita 2 ranne w ataku maczetą k Stuttgartu (Reutlingen). Sprawca 21 letni Syryjczyk. Uchodźca.
 
biale kobiety nie pracuja przy kebabach

Kolor skory jest bez znaczenia. Jest roznica gdy zabity zostaje niewinny, a gdy ktoś umiera w wyniku porachunkow gangsterskich. Gangsterzy biorą pod uwage to, ze mogą zginąć. Ryzyko zawodowe. Decydując sie na sprzedawanie kebabow nie bierzesz tego pod uwagę. Plus sprzedajac kebaby jestes produktywny, będąc gangsterem jestes rakiem i nikt po Tobie nie placze.
 
Kolor skory jest bez znaczenia. Jest roznica gdy zabity zostaje niewinny, a gdy ktoś umiera w wyniku porachunkow gangsterskich. Gangsterzy biorą pod uwage to, ze mogą zginąć. Ryzyko zawodowe. Decydując sie na sprzedawanie kebabow nie bierzesz tego pod uwagę. Plus sprzedajac kebaby jestes produktywny, będąc gangsterem jestes rakiem i nikt po Tobie nie placze.
ale ja to wiem
 
No, a gdzie? Polskie forum w końcu, więc o naszych realiach piszę :-D W Niemczech w Berlinie też widziałem, że nie same ciapakib robią
no ale zamach mial miejsce w niemcach :P ja jeszcze nie widzialem bialaski za kebabem, chyb ze takim podrabianym lacznie z pizza i makaronami, w prawdziwych budach z kebabami bialasa/bialaski nie widzialem ani u siebie, ani w dreznie, ani nigdzie
 
Back
Top