Teledysk Ich Troje i... MMA

Meru

Moderator
Cohones
Rozmawiając z dziewczyną przesłała mi teledysk Ich Troje.
Patrze... a tam motyw walki z MMA. Ktoś kojarzy jakichś zawodników? :)
 

Hang

WSOF
Bantamweight
Ten pierwszy (poznałem po krzyżu) to Fedor Emelianenko.


btw. ostatnio słyszałem Ich Troje jakieś 5 lat temu i widzę, że jak kiedyś robili gówno to teraz robią z 10x większe gówno.
 

Houk

BAMMA
Bantamweight
Ja kojarzę jednego Meru, to Jarosław S. zwany Staśkiem. Mega pozytywny gośc, Ci co ogarniają warszawskie środowisko sztuk walk raczej Go kojarzą, nie startuje bo kontuzja poważna już dawno temu mu się przyplątała ale walczył chociażby z Cipao, (przegrał), a jedna z jego pierwszych walk w klatce, użyta jest w teledysku do filmu "Klatka" (gośc w długich czerwonych spodenkach). Drugiego też bym pewnie dał radę ustalic jeśli bardzo Ci zależy.
 

Meru

Moderator
Cohones
Tak tylko z ciekawości pytałem bo ta piosenka nie jest nowa tylko już swoje dobre lata chyba ma a wtedy MMA w Polsce było undergroundowe.
 

MNEMIC

Brutaal
Super Heavyweight
"Wspanialy jest ten moj bog" i ground 'n pound. Nie wiem o czyjego boga chodzi, tego lezacego czy bijacego? ;)
To jest tak glupie i kiczowate, ze wyglada jakby zywcem wyjete z komedii Zuckerow.
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Teledysk genialnie komponuje się z treścią piosenki. Chcieli fajny teledysk ze sztukami walki? to najpierw wypadałoby napisać jakiś sensowny utwór.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Yagiel - szatan chyba...

Pamiętajcie, że dobry teledysk zawsze ma odwrócić uwagę od dobrego tekstu. Ci którzy pisali piosenki z przesłaniem nie musieli wydawać kupy kasy na teledysk, a i na to nie raz mieli tani pomysł.
Pamiętam, że faktycznie teledysk taki był, gdy o MMA się u nas nie słyszało zbytnio.
Lepszy kawałek to kawałek Vienia i Pele, bardziej pasują tu wykonawcy, a i całość nieźle wyszła, ale mało popularna była. Co prawda w teledysku o MMA nie ma nic, raczej K1, ale polecam ;)
 
Top