Też potrafimy. Broń polskiej produkcji.

JB_

FREESTYLE || GRECO
Cohones
MMARocks

Powyżej trzy karabiny wyborowe polskiej produkcji: 7, 8 i 12 mm. Jest, wbrew pozorom, trochę dobrej broni krajowej. Jeśli macie coś wartego zapoznania, wrzucajcie tutaj.
 

Powyżej trzy karabiny wyborowe polskiej produkcji: 7, 8 i 12 mm. Jest, wbrew pozorom, trochę dobrej broni krajowej. Jeśli macie coś wartego zapoznania, wrzucajcie tutaj.

Skutki MGS'a czy od zawsze tak? :wink:
 
Skutki MGS'a czy od zawsze tak?
Wyświetliło mi się na YT w sugerowanych, to pomyślałem, że wstawię. Nie żebym się przesadnie interesował, ale chyba każdy facet od dzieciństwa w mniejszym lub większym stopniu interesuje się militariami itd.
 
Eeee myślałem że to będzie o polskiej szabli a Ty tu z jakimś szrotem aleksem. Taki filmik to by zrobili jakby nawet powstał polski samochód ale wiesz - mercedes to to nie będzie. Jak kupią te karabiny Ruscy Szwedzi i Amerykanie to uwierzę. ;D
 
Pokażcie mi Polską wojskową jednostkę specjalną która używa na codzień broni naszej produkcji? Nasz przemysł leży i kwiczy.
 
Ja gdzies na necie widzialem test jakiegos amerykanca, nie moge tego znalezc.

BTW, Radom otwiera fabryczke w Texasie.

EDIT:
tu sie amerykaniec brandzluje:
 
Last edited:
Przymierzam się do zakupu noża Wz. 98A tzw. sztylet. czy ktos sie orientuje czy w podobnym przedziale cenowy jest jakis inny noz warty uwgai, ktory bedzie dobrze znosil rzucanie?
 
Dobre zblizenie na nowy wzor maskujacy. Mi sie bardzo podoba, lącznie z doborem kolorów - czerpie z najskuteczniejszych wzorów, lecz zarazem jest oryginalny:

42032
 
Strzelałem z beryla, fajny jest, tyle, że mniej odporny na zabrudzenia jak kałach, jak byłem na ostatnich ćwiczeniach to dużo ludzi miało w chuj zacięć. Ja akurat nie, bo swoją sztukę wychuchałem i wydmuchałem. Praktycznie nie czułem odrzutu z tej broni, mniejszy kaliber niż 7,62 bo 5,56. Fajna sprawa.
 
Back
Top