Tanio skóry nie sprzedam

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Oglądam ten serial, ale ten odcinek akurat przegapiłem. A szkoda :-)@downO kuźwa, to muszę nadrobić, zaraz poszukam tego odcinka.
 

Szady

MMARocks
Cohones
934875_238825366242732_2045905775_n.jpg
 

maryjan

Bellator
Bantamweight
Jaka szkoda, że mało mamy takich księży
mylisz się, :-)mam przyjemność znać kilku : )mniej jest tych do pizdy, kuria i Watykan nie zezwala na walkę wręcz i tępienie, nie ma fali w seminarium:-)
 

Gambit

UFC
Lightweight
Wiesz, patrzę, że obrazek ma już miesiąc, więc bałem się wstawić go do skóry ze względu na bana, ale reklamę widziałem dopiero wczoraj i podskakujący Pudzian to jest poezja, szukam gifa xD610x360
610x360
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Zostanie w przyszłości modelką czy inną celebrytką, tak jak ta ... jak jej było... ta co została miss Euro 2012. Po co komu edukacja. Magistrów jest na pęczki, a celebrytek nigdy mało :D. W każdym razie czas na klasykę: 

Wujek

KSW
Featherweight
Teraz zobaczyłem jej fotki w necie, niezbyt dorodna. Ta z telenoweli tvn co ostatnio była w playboy lepsza ;d@ChmuraHAHAHAHHA rozjebałeś mnie reklamą z baltony z gościem z Poranku Kojota :D
 

lugasek

UFC
Heavyweight
Ta z telenowali to z twarzy wygląda jak 12-latka. No ale musze przyznać, że cycki w minimalnym stopniu niwelują te niedogodności:-)@Tomek:-)
 
Top