Tanio skóry nie sprzedam

madafaka

Maximum FC
Middleweight
Piliafas , kiedy jeszcze był producentem gangsta rapu :)http://i3.photobucket.com/albums/y53/skozmos/cover.jpg
 

jajcarz

WSOF
Featherweight
Ten film instruktarzowy i światopoglądowy pokazuje pozytywne cechy klatki w ramach akcji: "KSW - Klatka Sportowym Wyznacznikiem".Odc.1 "Klatka ułatwia pracę w klinczu i pomaga wstać po obaleniu".
 

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
Ogarnijcie sobie pierwszy odcinek dokumentu BBC ,,Tourettes let me entertain you''Jutro bedzie drugi-Kolezka zbiera pare osob chorych na te przypadlosc i robi kapele-Dawno mnie tak brzuch nie bolal ze smiechu
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
sonnenwar_comic.jpg
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Instruktor jogi, Dusty, rusza w podróż do Afganistanu, by ocalić swojego brata - zwolennika teorii spiskowych. Na miejscu okazuje się, że Osama Bin Laden powrócił zza grobu na czele armii zombie-terrorystów.


 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Wygląda na to że Youtubie istnieje jakaś pozaziemska cywilizacja o istnieniu jakiej do dziś niezdawałem sobie sprawy
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Kto jest za tym by zrobić coś takiego dla Defthomasa?:-D My napiszemy mu pytania, a on będzie odpowiadał w postaci vloga YouTubowego:-DD"Co lubisz jeść na obiad?", heheA tak serio to widzę, że uzależenienie od Cohones nadal nie pozawala Ci się oderwać od forum:-) (ja zresztą nie lepszy)
 

Sonny87

BAMMA
Flyweight
Painkiller ciekawe info, nie wiedziałem że Anthrax wystąpili w jednym z odcinków

"Świat według Bundych" to był zajebisty serial, chyba jeden z lepszych seriali komediowych. A w Kelly to sie kochałem dobre kilka lat, mimo że strasznie emanowała głupotą.
W sumie to w tamtych czasach była to druga moja telewizyjna miłośc o tym imieniu. Pierwsza była z beverly hills 90210 :D
 
Top