Tanio skóry nie sprzedam

DickNiaz

EFC Africa
Light Heavyweight
co on wrzucił za linka? Co tam jest? Sorry, ale nie mam jaj i boje sie kurwa, ze mi jakas morda wyskoczy albo uciety penis
 

DickNiaz

EFC Africa
Light Heavyweight
eee...EDIT: co by nie zaśmiecać:419837_489856117691141_513766757_n.jpg
 

Spamteam

BAMMA
Flyweight
Przecież n, i Azor, to kumple. Razem nawet robili gale :)Swoją drogą n mógłby przestać chwalić się po raz kolejny pożyczonym samochodem.
 

Ocipiales...

BAMMA
Bantamweight
W USA praktycznie każdy fan nosi bluzę czy koszulkę z logiem UFC, Strikeforce czy ciul wie czego jeszcze. A u nas w Polsce jak zwykle... Załóż to Cie zaszufladkują, sklasyfikują i wyśmieją... Bez kitu tego nie rozumiem, co komu przeszkadza kto co nosi?
 

Painkiller

Bellator
Middleweight
fan, ktoś kto ma pojęcie jakieś w temacie. a nie byle gimbus, który zna nazwisko Pudzianowskiego, Chalidowa dobrze nie napisze, UFC zna z nazwy, Strikeforce tym bardziej a o czymś takim jak Pride, Dream czy One FC "gdzieś coś słyszał" M-1, Cage Rage to dla niego cukierki owocowe a Art of Fighting to sztuka walki. A na naszym podwórku ksw i MMA Attack to jedno i to samo. Do tego nie zhańbił się ani jednym treningiem sportów walki ale nosi bluze z jebitnym napisem MMA, Tapout czy Everlast bo to modne.widzisz juz różnicę między USA a tym co mamy w Polsce ?
 

Freeman

ONE FC
Light Heavyweight
ok, ale nawet jeśli, to nosząc te loga propaguje nasz sport i rozszerza świadomość społeczną jego istnienia.No chyba że jest z wyglądu neandertalczykiem z twarzą nieskażoną myśleniem, to robi antyreklamę :)
 
Top