Tai "Bam Bam" Tuivasa

Wojtek123

Moderator
Bez-nazwy-3.jpg

Tai Tuivasa
, 24 letni Australijczyk, pół-samoańczyk, zawodnik wagi ciężkiej UFC, rekord w MMA na dzień dzisiejszy to 7-0. Próbował sił także w boksie, dwukrotnie biorąc udział w lokalnych turniejach oraz kickboxingu. Ciekawostka, jego żona jest siostrą innego zawodnika UFC, Tysona Pedro. :-)

Przez wielu nazywany następcą Marka Hunta, w tej kwestii raczej bym się nie spieszył, ale nie można odmówić mu niezłych umiejętności.

Zapraszam do hype trainu
if_instagram_circle_color_107172-1.png
https://www.instagram.com/bambamtuivasa/
if_facebook_circle_color_107175-2.png
https://www.facebook.com/bambamtuivasa/

MegasamoaN

Bellator
Welterweight
Ktoś się orientuje, dlaczego walka, w której Graham go posadzil nie została nigdy doliczona do rekordu?
Bo jezeli to nie na zasadach mma to pytanie dlaczego u Grahama figuruje w rekordzie mma :confused:

Apropo samego Tuivasy, ja się jaram, gosciu nigdy nie zamula.

Abe

Brutaal
Super Heavyweight
Żółta Kartka
Też go lubię, ale boję się, że okaże się drugim Ngannou, czyli jak przetrwasz z nim 1.5 rundy, co oczywiście nie będzie banalne, to szanse na zwycięstwo rosną 20x, bo gość ledwo stoi. Na razie fajnie, ale zobaczymy jak z czołówką.

Mnichu

UFC
Flyweight
Ktoś się orientuje, dlaczego walka, w której Graham go posadzil nie została nigdy doliczona do rekordu?
Bo jezeli to nie na zasadach mma to pytanie dlaczego u Grahama figuruje w rekordzie mma :confused:

Apropo samego Tuivasy, ja się jaram, gosciu nigdy nie zamula.
A gdzie ta walkę widzisz w rekordzie? Ani na sherdogu ani na tapology jej nie ma. Nie mów ze z Wikipedii czerpiesz info...

Edit. Dokopałem się do informacji. Ta walka była na zmodyfikowanych zasadach (zakaz kopnięć na głowę, łokci itd) dlatego nie powinna figurować w rekordzie mma.

Gaara

Vale Tudo
Open
A gdzie ta walkę widzisz w rekordzie? Ani na sherdogu ani na tapology jej nie ma. Nie mów ze z Wikipedii czerpiesz info...

Edit. Dokopałem się do informacji. Ta walka była na zmodyfikowanych zasadach (zakaz kopnięć na głowę, łokci itd) dlatego nie powinna figurować w rekordzie mma.
to byla walka na tych zasadach co rozal z rasulovem. to nie jest mma

Mnichu

UFC
Flyweight

to byla walka na tych zasadach co rozal z rasulovem. to nie jest mma

@lwzz