Sztos TV odc. 2 - Krzysztof Kułak

trakmajster

Oplot Challenge
Middleweight
Witam,

Poniżej znajdziecie linki do dwóch części drugiego odcinka Sztos TV, w którym przeprowadzam wywiad z Krzysztofem Kułakiem.

Sztos TV odc. 2 część 1:

UbN-1EddP6k[/media]/a/p
p
Sztos TV odc. 2 część 2:
/p
p
a href=]

Chcemy odwiedzać różne kluby z Galicji, tak więc jeżeli np. prowadzisz klub i jeden z Twoich zawodników właśnie przygotowuje się do swojej kolejnej walki to daj znać np. przez PW. Jeżeli nie jest za daleko z Krakowa to przyjedziemy i nakręcimy materiał o nim i o klubie.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Jak na początki i dość trudnego rozmówcę, poradziłeś sobie bardzo dobrze. Wytrwałości życzę :)

michalp24

Brutaal
Middleweight
Już mi się gdzieś wcześniej twój nick rzucił w oczy na forum, a teraz już wiem... pozdro z Jasła :)

cRe

UFC
Lightweight
Asterix i Obelix byli z Galii a na pewno na historii o Galicji słyszałeś. :)

kazikfer

Oplot Challenge
Heavyweight
z galicji to galowie.. jak z asterixa obelixa!

Generalnie niejestem fanem nazw ala silesia na slask i pomerania na pomorze ja np jestem szczecinianinem a nie westpomeranianem..

a cRe dla mnie jestes wielkim historii nauczycielianianinem.

trakmajster

Oplot Challenge
Middleweight
@ Przemys_law

dzieki, a w tym wypadku wytrwalosc oznacza znalezienie reklamodawcow, ktorzy pokryja wzamian za umieszczenie logo koszty wyjazdow etc.

spa

WSOF
Welterweight
Podobalo mi sie. Nie dales sie wyprowadzic z rownowagi i zachowales spokoj do konca ;-)

Fajnie tez, ze KK znalazl czas dla Ciebie. Widac, ze sportowa ambicja zostala podrazniona. Motywacji nie brakuje. Czekam na Materla vs Kulak.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Ciężkosię chyba rozmawiało :) Co się stało że Krzysztof był tak nastawiony do ciebie ?

Fresh

UFC
Welterweight
Fajnie ze wywiad z Krzyskiem przeplatany byl wstawkami z treningu. Swoja droga KK nie jest latwym rozmowca :)

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Co się stało że Krzysztof był tak nastawiony do ciebie ?

Obrażony był, ze prowadzący wywiad nie zaprosił go na plan swojej dawnej, ale jakze sławnej piosenki (pomimo, ze jest wymieniony w tekście - "jest z nami Krzysiek").

trakmajster

Oplot Challenge
Middleweight
ja bylem troche przymulony bo trening trwal prawie 1:40 i tempo bylo solidne. Od razu po treningu rozstawilismy sprzet i nagrywka, wiec moze moje pytania nie byly do konca skladne. A Krzyska chyba wkurzylem tymi pytaniami o lekcewarzenie przeciwnika, zle wymieniona nazwa klubu etc... A moze on tak po prostu ma, ze nie lubi jak sie mu ktos wprasza na sekcje, nagrywa trening i a pozniej meczy pytaniami.